לפניכם רק חלק קטן מכמה דוגמאות של ניסור בטון שביצענו לאחרונה כגון : ניסור פתח לחלון,ניסור קיר עבה, ניסור צינור או חיתוך קורות בטון. מידי פעם אנו נעדכן כאן דוגמאות נוספות. לא את כולן, אלא רק מדגם קטן משלל הפרוייקטים.  אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום. עבדנו כבר גם במקומות שונים כגון רציפי נמל בחיפה ובאילת, קניונים בכל רחבי הארץ, אתרי בניה והקמת מבנים, צינוקות של המוביל הארצי או צינורות בטון של מים ונוזלים, פרגולות בבתים פרטיים, בתי ספר ומוסדות חינוך, אולמות אירועים ואולמות באיזורי תעשיה ועוד…

ניסור בטון בכל הארץ

אופי הפעילות המקצועית שלנו מכילה גם שירות בכל רחבי הארץ. מאיזור הצפון כמו העיר נהריה וקריית שמונה ועד לנקודה הדרומית ביותר בארץ, העיר אילת. החברה מורכבת מכמה צוותים מקצועיים שבאופן תמידי עוברים הכשרות וריענון מקצועי גם בתחום החידושים בענף ניסור הבטון, וגם בנושא הבטיחות. אם אתם מועניינים לקבל גם חוות דעת מקצועית הכוללת היתכנות ותיכנון ביצוע, צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר לניסור בטון. בכל צוות יש מנהל מקצועי שהוא בעל הניסיון הרב ביותר שצבר במהלך כל פעילותו הענפה בחברה. אנו פועלים גם עם מפקח ומומחה מבנים מקצועי, שנותן יעוץ מקצועי בכל פרוייקט.

שירות ניסור בטון לפרטיים

אמנם כחברה בעלת מוניטין ומוכרת בארץ, פונים אלינו חברות גדולות. אולם אנו לא עובדים רק איתם. אנו נותנים שירות של  גם לאנשים פרטיים ומשפצים. אין הבדל בין איכות הניסור בבטון לעסק גדול או לאדם פרטי. אחד ההבדלים הוא חוות הדעת המקצועית שאנו מוסיפים. לעיתים אדם שמשפץ את ביתו מעט לא מדוייק. מתוך כוונה לבצע מעבר, הוא מעוניין לחתוך בטון בגודל מסויים. אבל הסבר קצר שלנו מוסיף לו ידע שמומלץ להגדיל את המעבר. גם בגלל שנדרש רווח קטן לחיבור משקוף הדלת. ובנוסף להגביה את גובה החיתוך, כי תהיה תוספת של חצץ ומרצפות על הרצפה העתידית. גם בעת הסרה וגזירה של גג בטון. מומלץ להשאיר מרווח קטן מקורת שלד המבנה. לייתר בטיחות וגם משפר את האפשרות ליציקת בטון  מחוזקת עם ברזל בהמשך.