ניסור בטון בחניון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בחניון

ניסור בטון בחניון

ניסור בטון בחניון רכב

יצירת מעברים והסרת חלקים על ידי ניסור בטון בחניון, גם אם הוא תת קרקעי. לא לסמוך על שבירה וניגוח קיר מזויין בפלדה – זה יגרום לסדקים ויערער את יציבותו. השיטה מהירה יותר, פחות רועשת וגורמת מעט לכלוך, באופן יחסי. לפעמים אנו משתמשים במסורים עגולים אם המחיצות מבטון ממש רחב עד כדי 60 סמ. החיתוך המדוייק והמהיר עדיף, ואף זול יותר. כל ניסיון להכניס לתוך החלל התת קרקעי באגר ניגוח או חוצב – לא יצליח.

חניון תת קרקעי מבטון

כשבונים מגדל דירות בערים הצפופות במיוחד מבנה מגורים בתל אביב – תמיד עם חניון. מקומות חניה לרכב הפרטי קשה מאוד למצוא בעיר הסואנת. העומס גם ככה על הכבישים רב, ויותר מכך אין מקום להחנות. אופי הבניה הוא לגובה לרוב בגלל חוסר מקום. קבלני בניה וייזמות שמקימים מבנה, נותנים עדיפות לא קטנה גם לפתרון רכבי הדיירים. בניית חניון בטון הינה חובה בכל פרוייקט. הוא תת קרקעי וישנם כאלו בני 6 קומות ומפלסים, עם אפשרות נסיעה מאחד לשני. הבטון הוא החומר העדיף ליצירת כל הקונסטרוקציה. החל מקירות ומדרגות, פירי מעליות וגגות כולל קורות בטון מזויין. הוא יחזיק מעמד שנים רבות, והתחזוקה שלו יחסית זולה. בתנאי שיצקו והקשו אותו בצורה תקנית. הוא מורכב מרשת של עמודים, קורות ולוחות המחוברים זה לזה העשויים מבטון מזוין. הזיון נוצר על ידי הטמעת מוטות פלדה ורשתות מיוחדות במידות מתאימות. טפסן טוב יודע כיצד לשלב אותם בתבנית למירב החיזוק.

חיתוך פתח בבטון בקיר החניון

הצורך למעבר קל ומהיר של אנשים בין שטחים באותו מפלס חניה – דורש פתיחת צוהר גישה במחיצה המבוטנת. היא מאוד חזקה ובחלקה תומכת בכל המפלסים לרכב. כאמור כל הקירות והמחיצות נוצקו מבטון עם פלדה שהוטמעה בתוך התבנית. לשבור ולחצוב חומה או מחיצה זה לא פתרון. היא מאוד חזקה וקשיחה, וחציבה בבטון תארך הרבה מאוד זמן. גם התוצאה תהיה לא מדוייקת, ואף עלולים להיווצר סדקים. ש ר מציעה אפשרות טובה יותר וזה ניסור וחיתוך בטון בכלי עבודה מיוחדים. העבודה ברובה מבוצעת עם מסור מיוחד וחדיש המופעל בחשמל. להבי המסור יוצרים בו חיכוך במהירות גדולה וחורצים אותו עד לחדירה. כתוצאה מכך החום שנוצר עלול לעוות את דיסק המסור. לכן נוהגים תמיד לצנן אותו עם מים. גם מונעים פיזור גרגרי אבק ברחבי המבנה התת קרקעי.

חניון תת קרקעי עם עמודי בטון

בכולם יש, הם משמשים לתמיכה וחיזוק כל היחידה. את היותר תחתונים יוצקים בעומד האדמה כקלונסאות. אפשר לעצב אותו שיהיה נעים למרעית עין עם קשתות ואלכסונים דקורטיבים. ככל שיש יותר עמודי בטון – התמיכה בתקרה שמעלחיהם טובה יותר. גל לרוחב עמודי התמיכה יש חשיבות. אבל אחד החסרונות שלו זה העלות של ההקמה. החפירה, התבנית וכמות תערובת הבטון שצריך לשפוך הן עצומות. בכל קנה מידה, כי יש העדפה לעובי ורוחב אלמנטים גדול יותר מקיר רגיל. הוא חלק מיסודות המבנה שמעליו, ויכולתו להחזיק מעמד תחת העומס – בחשיבות עליונה. בבתעי יוקרה נוהגים להוסיף מערכת של ניקוז ושאיבה. המטרה היא לשאוב מי גשמים שעלולים להתנקז מטה לתוך החניון ולהציף אותו.

חייג 0508822648