ניסור בטון בחדר מגורים

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בחדר מגורים

ניסור בטון בחדר מגורים

ניסור בטון בחדר מגורים

הסרה של חלק בטון בחדר מגורים או חדר שינה אפשרי על ידי ניסור. אבל צריך לבצע כמה פעולות מקדימות והכנות גם אם הוא חדר ממד המיועד למגורים. בניגוד לשיפוץ או צביעה של קירות בחדר שינה, ניסור בטון מצריך הרחקה של אנשים, רהיטים, ארונות ומיטות עד כמה שאפשר. וואצאפ ניסור בטון אמנם העבודה אינה כרוכה בחציבה ושבירה של קירות שיוצרת בלאגן שלם. אבל לעבודה עם מסור היהלום ישנם כמה תוצרי לוואי ונדרשת זהירות ובטיחות ייתרה.

שיפוץ חדר וניסור קירות בטון ביהלום

הייתרון של בטון שהינו חזק ועמיד לעשרות שנים רבות. במיוחד אם ייצרו אותו לפי כל הדרישות הכמותיות כולל היבוש. אבל יש לו גם חסרונות, שנובעים מהייתרון. אי אפשר לשנות את העיצוב לאחר שהתמצק והתייבש. זה לא פלסטלינה שיש דרך חזרה. משום כך קיימת אפשרות אחת מיני כמה לעיצוב ושינויי מחדש. זה נקרא ניסור בטון המבוצע עם מסור יהלום. קצוות המסור מצופים בגרגרי יהלומים תעשייתיים עמידים לחיכוך. אם בעת השיפוץ החדר זקוק להרחבה או שצריך לעשות פתח מעבר בקיר בטון – זו השיטה העדיפה. לפני עשרות שנים שברו והיכו בפטישים עד כדי כך שגם גרמו נזקים. רשימת הנזקים הייתה ארוכה החל מסדקים או שברים, החלשת שלד המבנה בגלל הזעזועים, או שפשוט הקיר נשבר בצורה עקומה.

סכנות בעת ניסור בטון בבית מגורים

אבל גם לחיתוך עם מסור יהלום חדיש יש סכנות. ראשית המסור מופעל עם עוצמת חשמל גבוהה מאוד. תלת פאזי, שמשמש לעבודה גם בתעשייה כמקור מתח עם הספק גדול ועוצמתי. וואצאפ ניסור בטון באזור הפעולה יש גם מים זורמים, ובכמות גדולה. המים מקררים את המסור ואת הבטון עצמו. ידוע לכולם שאדם בסביבת חשמל ומים מועד לסכנה מאוד גדולה של תאונות. ותאונות אכן נגרמות בשל חוסר זהירות. אז לכן דאגו להרחיק מהמקום לא רק חפצים וריהוט – אלא ובעיקר אנשים ובמיוחד ילדים. הם גם מונעים פיזור אבק, ולבני האדם אין יכולת מספיקה לסינון האבק בעת הנשימה. זה מסוכן לריאות ויכול להוביל עד חנק ומוות במקרים קיצוניים.

רעש ולכלוך בעת הניסור

הרעש והלכלוך יהיהו. אין אפשרות אחרת לעבוד עם יציקת בטון ללא רעש. המסור מסתובב במהירות עצומה, והמנוע שלו יוצר רעש לא קטן. גם החיכוך של להבי דיסק היהלום בבטון החשוף – יוצר רעש ברמת דציבלים גבוהה. לכן העובדים משתמשים במגיני אוזניים, במיוחד אם הם קרובים פיזית למסור. לגבי הלכלוך : המים אמנם מונעים פיזור אבק, כך שלא נושמים את הגרגרים המסוכנים הללו. אבל האנרציה של המסור מפזרת את עיסת הבטון שעשויה מגרגרים לכל עבר. זה יוצר כתמים בכל הסביבה והכי הרבה בקו ישר מול החריץ בבטון.

הכנת החדר לקראת העבודה

אז לפני שצוות שלנו מגיע ליכם הנה כמה צעדים לפני שמתחילים לעבוד. ראשית כמובן מוצאים כמה שאפשר רהיטים ןפריטים מהחדר. אם אי אפשר אז דואגים לכסות אותם ביריעות ניילון עבה, אפשר שקוף. כיסוי בבדים לא יועיל כי הנוזלים יחדרו את הבדים וייצרו כתמים. הסירו כמובן תמונות וכל פריט מהקירות. כסו את התקרה בניילון, את כולה עד כמה שניתן. המים עם אבקת הבטון מתפזרת עד למרחק של כמה מטרים. נקודות לכלוך אפורות על הקיר או התקרה זה לא יפה לעין. הומיאו מהבית לקרוב משפחה או שכנים את הילדים. הרעש עלול ליצור בהלה ואף חשש של הילדים מהרעש. גם כך הם יופתעו לראות בסוף העבודה שחסר חלק מהקיר. כך תמנעו מהם לחץ מיותר.

 

חייג 0508822648