בטיחות עם בטון בקידוח וניסור בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

בטיחות עם בטון בקידוח וניסור בטון

בטיחות בעבודת ניסור בטון או קידוח בטון

ניסור בטון בטיחותי

עבודה עם בטון מצריכה בטיחות ונקיטת אמצעי זהירות במיוחד עם מסורי יהלום עבור ניסור בטון בטיחותי באתר בניה גם בגובה רב.

בענף הבניה ישנם מקרים מצערים של תאונות עבודה שבחלקם יש נפגעים ואף הרוגים. שימוש באמצעי בטיחות ונקיטת צעדי מנע יצמצמו סכנות. אנו  מבצעים ניסור בטון בגובה רב עם שימוש ברתמות לעובדים. וואצאפ ניסור בטון בנוסף מחברים שרשראות לבטון אשר מונעות  נפילה ופגיעות בנפש וברכוש. הזהירות והקפדה על כללים הינם חלק מאוד חשוב בעבודות גובה מחוץ למבנה או על הגגות. שימוש בציוד הנדסי ומנופי הרמה ונשיאה טומן בחובו סכנות. גם עבודה קרובה פיזית לשלד בטון של מבנה או קיר חיצוני של בניין גדול עלולה לייצר מסוכנות לסביבה. אנו תמיד דואגים לוודא שמתחת לאיזור הפעולה דאגו לתחום ולחסום מעבר. כלומר גדרות ומחסומים למניעת גישה לאנשים או כלי רכב ותחבורה. תמיד קיים סיכוי של נפילת כלי עבודה כמו פטיש או חלקי בטון. דבר כזה שמגיע במהירות מגובה רב אל הקרקע הולם בחוזקה ולא רק מכאיב. הואר אף פוצע באופן קשה כל פועל או עובר אורח.

בטיחות עם בטון

בתוך קיר בטון ישנם בדרך כלל צינורות חשמל, מים גז ואף כבלי חשמל. בעת פעוןלת הסיבוב של המסור שמתחכך בבטון נוצר חום רב. אם הלהבים חתכו צינור גז, ובתוספת הטמפרטורה הגבוהה ייתכן פיצוץ ו- או התלקחות של הגז. יש להקפיד ולבדוק גם עם הלקוח ועם מהנדס במקום שהקיר ללא מרכיבים אלו. ואם כן – אז לנתק אותם מייד, במיוחד לפני החיתוך של קיר הבטון לדוגמה. לכן לפני שאתם בוחרים בהצעת מחיר לניסור בטון הכי זולה – תבדקו את נהלי הבטיחות.

תמיכת בטון למניעת נפילה

ישנם פרוייקטים דווקא שאנו מבצעים על הקרקע ולא בגבהים. כמו חיתוך תקרה של חדר אשר עשוייה מבטון עם פלדה. כדי למנוע נפילה כלפי מטה אנו תחילה מתקינים תומכות מתחת. כל התמיכ היא מברזלים ופיגומים מיוחדים שיש באפשרותם למנוע קריסה של הבטון מלמעלה. זה במיקרים בהם אי אפשר לחבר שרשראות של מנוף לחלק העליון שלה. כך שבסיום החיתוך וגם קידוח הבטון אם צריך, הוא לא קורס ולא נופל כלפי מטה לרצפה. קורה לא פעם אחת גם שאנו ממקמים צמיגים לספיגת נפילה של חלק מהבטון. כך שאת מירב החבטה הם יספגו ואף לא תהיה פגיעה ברצפה מתחתיה. זה צעד בטיחות נוסף לתמיכה עם עמודי הברזל והקרשים.

חייג 0508822648