ניסור בטון במרכז לוגיסטי

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון במרכז לוגיסטי

ניסור בטון מרכז לוגיסטי קסטרו בבית שמש

ניסור קיר בטון במרלוג בבית שמש

הגענו למרכז לוגיסטי בבית שמש של חברת קאסטרו

הגענו למרלוג של חברת קאסטרו בבית שמש עם צוות של כמה עובדי ניסור וקידוח בטון מנוסים. המשימה שלנו: חיתוך קיר בטון עבה וחזק, כדי לאפשר כניסת משאיות גדולות למתחם. ידענו שזוהי עבודה מאתגרת, הדורשת דיוק, מקצועיות ותיאום בין חברי הצוות.

הכנות ותכנון

לפני תחילת העבודה, נפגשנו עם מנהל הפרויקט לסקירה מקיפה של תוכנית העבודה. עברנו יחד על התוכניות, המדידות וההנחיות, תוך הקפדה על כל פרט ופרט. הבנו שחיתוך קיר הבטון חייב להתבצע בדיוק מרבי, תוך שמירה על בטיחות העובדים והסביבה.

התקנת מסילת הניסור והמסור

לאחר התכנון, ניגשנו להתקנת מסילת הניסור יחד עם המסור העגול. התקנו מסילה מיוחדת לאורך קו החיתוך, תוך הקפדה על יציבותה ודיוק מיקומה. המסילה נועדה להבטיח חיתוך ישר וחלק של קיר הבטון.

ניסור קיר הבטון

הגיע הזמן לחלק המרכזי של המשימה: חיתוך קיר הבטון. אנו משתמשים במסור יהלום בעל להב חד ועוצמתי, וחותרים לאורך מסילת הניסור. עבודת הניסור דורשת מיומנות רבה, ריכוז גבוה ועבודה זהירה. כל תנועה וכל לחיצה חייבים להתבצע בדיוק מוחלט כדי להבטיח חיתוך נקי ויציב.

תמיכה ופינוי

כדי למנוע קריסת קטעי הבטון שחתכנו, אנו משתמשים במנוף מיוחד. המנוף תומך בקיר הבטון לאורך תהליך הניסור, ומאפשר פינוי בטוח ויעיל של הבטון החתוך. צוות מיומן עובד בתיאום מלא, תוך הפעלת המנוף ופינוי פסולת הבטון באופן שוטף, תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת.

סיום העבודה

לאחר עבודה מאומצת, סיימנו בהצלחה את ניסור קיר הבטון. פינוינו את פסולת הבטון מהאתר, ודאגנו להשאיר את המקום נקי ומסודר.

תחושת סיפוק

מההתחלה ידענו שביצענו עבודה מקצועית ומאתגרת, תוך הקפדה על בטיחות ואיכות. עבודת ניסור קיר הבטון במרלוג קאסטרו הדגימה את המקצועיות, התיאום והדיוק המאפיינים את צוות העובדים שלנו.

האתגר: עבודה מדויקת ומתואמת

עבודת ניסור קיר הבטון במרלוג קאסטרו מהווה דוגמה מובהקת למקצועיות, התיאום והדיוק המאפיינים את צוות העובדים שלנו. עבודה זו דרשה תכנון קפדני, התקנה מדויקת של מסילת הניסור, חיתוך מיומן בעזרת מסור יהלום, תמיכה ופינוי יעילים באמצעות מנוף, וכל זאת תוך הקפדה על בטיחות ואיכות לאורך כל התהליך.

חייג 0508822648