קידוח בטון לצינור

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

קידוח בטון לצינור

קידוח בטון לצינור

קידוח בטון ביהלום

קידוח בטון לצינורות  16 צול מים או ביוב. שימוש במקדח יהלום רחב לקידוח 14 או 18 צול ויותר. מיועד גם עבור הקמת תשתיות צנרת תקשורת או חשמל.

וואצאפ ניסור בטון ברוב הערים הגדולות התכנון הראשוני לא לקח בחשבון גידול מאסיבי ומהיר. משום כך התשתיות הקיימות כיום של מים ביוב וחשמל אינן מספיקות. מהנדסי עיריות נאלצים להוסיף תשתיות של צינורות ולרוב זה מתחת לאדמה. האילוץ גם לתת  פתרונות לצינורות ביוב חדשים מתחת לכבישים או דרך יסודות מבנים גדולים. אחד הפרוייקטים שלקחנו בו חלק זה קדיחה בבטון ביסודות בטון עצומים של מבנה. כדי להעביר צינור ביוב 16 צול מקצה אחד אל השני. מדובבר על מקדח יהלום בצורת כוס חלול כמובן. בקצה המקדח ישנם יהלומים מיוחדים. אותם סוג יהלומים המיועדים עבור ניסור בטון ביהלום שמשמש אותנו.

שימוש ביהלום לקדיחה

ברור לכולם שהיהלום הינו חומר טבעי חזק, הכי חזק ועמיד בטבע. חוצבים אותו לא בקלות ממעמקי האדמה. ולרוב הוא משמש בתכשיטים יקרים. אבל יהלומי המקדחה הינם מלאכותיים ונוצרו במעבדה. תהליך יצורם הוא כימי והפעלת לחצים פיסים לא קטנים. הייצור הינו מתרכובת חנקן מיוחד ואפשר תוך כמה שבועות לייצר כמה יהלומים תעשייתיים שכאלו. מידת הקדיחה הינה 16 צול. כאשר צול אחד שווה כ 2.54 סמ. כלומר קדחנו בבטון עם מקדח יהלום בקוטר 40 סמ.

קידוחים בחומות בטון וקירות

עבודת קידוח בטון אינן פשוטות ודורשות ידע וניסיון. במיוחד אם צריך לעבוד מול בטון חזק. הבטון משמש את ענף הבניה בעיקר עקב חוזקו ועמידותו לאורך שנים. הברזל שבתוכו רק מוסיף לו גמישות וחוזק לכיפוף ונגד עיוות. אין כיום אפשרות מעשית לבצע שבירה לאורך ולעומקים גדולים כמו בקידוחים. קיימת חשיבות רבה למיקום התושבת, כך גם החיבור והקיבוע לחומה. רק כדי לתת לכם מושג עובי חומת בטון זו מעל 60 סמ עומק, זה המון. התחלת הקדיחה הינה תמיד בזהירות והקפדה על המידות. סטיה בהתחלה תשפיע על כל מהך העבודה ובעיקר על הדיוק. ההתקדמות של המקדחה ממש איטית כלפי פנים הקיר, ועד לחדירה של כמה סנטימטרים. אם מרוצים מהביצוע עד כה – ממשיכים. אם נידרש תיקונים עקב סטיה או תזוזה – מתקנים. וואצאפ ניסור בטון

ניסור וקידוח

השוני בין עבודה עם קיר אנכי מול רצפה מבטון הוא הכיוון בלבד. בשניהם ישנה את אותה תושבת לאחיזה חזקה. בשני אופני הקדיחה מזרימים מים צוננים על פני שטח המגע לצינון. המים גם מונעים פיזור אבק לסביבה הקרובה. שיטת צינון זו עובדת גם בעבודות ניסור בטון רגילות או מורכבות. ויש גם פרטייקים בהם אנו משלבים ניסור וקידוח עבור צנרת. אם זה חיתוך בטון ברצפה ברוחב עד 30 סמ לצינור מים. ובהמשך קדיחה רחבה בבטון לצורך חדירה פנימה.

חייג 0508822648