ניסור בטון בתל אביב

cut-concrete-pro1

ניסור בטון בתל אביב

ניסור בטון בעיר תל אביב בגג גבוה יחסית. ניסור בטון אשר בוצע על ידי צוות הניסור במרכז הארץ החולש על סביבת העיר תל אביב וערים נוספות סמוכות. הביצוע של פרוייקט זה החל בשעות הבוקר המוקדמות, לפני שהחלה התנועה הסואנת של הרכבים. פריקת הציוד והעלאה לגובה על ידי מנוף מיוחד. הצוות שעבד במקום היה חגור עם רצועות ביטחון מעוגנות למבנה – למניעת נפילה מגובה.בתום פעולת הניסור בגג גבוה זה בתל אביב, פונו בעזרת מנוף ומיכל אשפה ייעודי כל פסולת הבטון תוך שימת לב לבטיחות העוברים והשבים באיזור.

פרוייקט ניסור בטון בתל אביב

העיר תל אביב בעצם הינה המלכה של קבוצת ערים גדולה באיזור המרכז. היא העיר הגדולה ביותר בישראל ורחובותיה הינם צפופים מאוד באיזורי מגורים שונים, במיוחד אם ערך הנדלן בסביבה הינו גבוה מעל לממוצע. פרוייקט של ניסור בטון בתל אביב ועריה הסמוכות מורכבת יחסית. ההגעה אל מקום העבודה עם ציוד הנדסי כבד וגדול יוצרת קושי טכני, אבל תמיד אפשרית. ניסור בטון במכרז מציב גם תנאים סביבתיים מבחינת רעש ולכלוך מתחילת הפרוייקט ועד ליומו הכולל פינוי בטון ושאר פסולת בניה מהמקום. מלבד זאת נדרש ייתר זהירות והקפדה על בטיחות בעת כל משך העבודה. כל ניסור או קידוח בטון יוצר לא מעט רעש לסביבה, החיכוך העצום של מסור הבטון השזור ביהלומים תעשייתיים עם יציקת בטון משוריינת או רגילה יוצר גם רעש. ידוע גם כי  חיכוך זה מייצר חום מאוד גבוה וחובה לצנן את המסור ומשטח הניסור במים באופן קבוע. אחרי ניסור בטון בתל אביב מן הסתם חייבים לפנות את האיזור ולא להשאיר את האתר או הרחוב והכבישים במקום חסומים. עיריית תל אביב מקפידה ייתר על המידה מבחינה זו – וכך צריך להיות.

ניסור בטון בתל אביב ופינוי פסולת – אשפה

בזמן הניסור עלולים חלקי בטון להתנתק מהמבנה וחס וחלילה ליפול מטה, לכן אנו מקפידים על עיגון כל חלק בטון שכזה גם מעבר לדרישה ההנדסית. בנוסף ציוד הידראולי כגון משאית גדולה עם מנוף אשר מפנה פסולת בטון בחקלים גדולים, נוקט צעדי בטיחות וזהירות בעת הפעולה וכאשר המפעיל מניע את המנוף ימינה שמאלה למעלה ולמטה. פינוי הפסולת אל מיכלי אשפה ארגזי מתכת גדולים של פסולת ייעודית לכך – מחוץ לעיר תל אביב אל מטמנות מיוחדת. הפינוי על ידי משאית מנוף למיכלי אשפה – צפרדע – בלשון הבנאים, מוסע ישירות אל מטמנת אשפת . ישנו מתחם אשפה ומחזור חמרי בניה קרוב  בדרום תל-אביב. במקום מקבלים תמורת תשלום גם פסולת בניין וחלקה ממוחזרת. האשפה עוברת מיון והפרדה למיחזור. בנוסף קרוב לתל אביב ישנו עוד אתר מחזור לפסולת של בטון ושאר חמרי בניה אשר נקרא הסירה. גם כאן קולטים פסולת ואשפה של הריסה וממחזרים את מה שאפשר.

חייג 0508822648 דילוג לתוכן