ניסור בטון בדיסק יהלום

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בדיסק יהלום

ניסור בדיסק יהלום

ניסור בטון בדיסק יהלום מיוחד

כדי לחתוך ולהסיר בטון ביעילות ובמדוייק אנו מבצעים ניסור בטון בדיסק יהלום, אשר מותקן על מנוע סיבובי המופעל עם שלט רחוק. באופן עקרוני לא ידוע לנו על דיסק ניסור בטון מקצועי ( לא ידני עם משחזת זווית ) שאינו משולב ביהלומים. היהלומים הללו הם סינטטים ולא מקוריים שנחצבו במעמקי האדמה. את היהלומים התעשייתיים מייצרים במעבדות מיוחדות והם בעלי תכונות כגון קשיות ועמידות לחיכוך גבוה. כחברה המומחית בכל סוגי ניסור בטון ברחבי הארץ אנו יכולים להעיד שהיהלומים הם גורם המפתח לחיתוך הבטון במדוייק וללא נזק. אנו חותכים את הבטון ולא רק, אלא גם את  הברזל שיוצקים בתוך כל בטון של מבנה. וואצאפ ניסור בטון מסור הבטון העגול מכונה בקרב העובדים בענף דיסק יהלום. הדיסק אמנם עשויי ברובו ממתכת מאוד חזקה לעבודות בטון קשוחות. אבל את היהלומים האמורים משלבים על גבי השיניים החיצוניות כמו בתמונה. הם מקובעים בשיטה מיוחדת שמקנה להם יכולת עמידה לטווח ארוך. כך לא רק קבלני בניה או קבלני שיפוצים מזמינים אותנו לעבודות בטון, גם לקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ. לאחרונה אף סיימנו פרוייקט בבית בחוף הים שבו התבקשנו פשוט להסיר חלקי בטון שלמים בבית. המטרה של הלקוח הייתה לייצר חלל רחב וגדול יותר במקום קירות בטון חוסמים. שיטת ניסור בטון ביהלום יחסית חדשה, והיא רק משתכללת ומתפתחת עם הזמן. השידרוגים הם תמיד עם פן של בטיחות ייתר. כל השיפורים נוגעים לאיכות דיסק היהלום, ליהלומים עצמם, לאיכות ועמידות המתכת של הדיסק וכמובן למנוע המסור הסיבובי. גם מבחינת מהירות פעולה וגם דיוק ואפשרות הפעלה יעילה עם מהירות משתנה.

דיסק יהלום

הדיסק אמנם ברובו מתכתי ורק בקצוות ישנם יהלומים. בעת ההפעלה הדיסק מסתובב על צירו במהירות עצומה. בעת המגע בבטון או באספלט הוא חותך וחודר כמו דיסק מתכת לעץ של הנגר. קוטר הדיסק הנפוץ הוא 100 סנטימטר. מחיר דיסק יהלום כמה אלפי שח ויכול להגיע לפי 3 ויותר. הכל תלוי בגודל בייצרן ובאיכות.

דיסק יהלום ידני בינוני

קוטרו הממוצע בערך 14 עד 19 אימצ – שבחישוב גס בין 35 סמ ועד 60 סמ.  ( לא מדובר בדיסק יהלום ידני של משחזת זווית המוכרת). נוהגים להשתמש בו לעיתים קרוהות בעבודןת בטון קלות כמו ניסור משקוף בטון או חיתוך חלק שיש ואף לניסור קרמיקה וכדומה. לא מומלץ לנסות לנסר קיר בטון עם מסור ידני שכזה. וואצאפ ניסור בטון

 

חייג 0508822648