ניסור בטון כולל פינוי בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון כולל פינוי בטון

ניסור בטון כולל פינוי בטון

בטון אשר נחתך ונוסר עם מסור מיוחד הוא בעל מסה גדולה. לרוב אין שימוש לכל פסולת הבטון לאחר ההסרה, וצריך לפנות אותו למטמנה הפועלת ברישיון. פינוי בטון לאחר ניסור וחיתוך בטון, במיוחד קוביות בטון גדולות באופן בטוח ויעיל. חלקי הבטון שמיועדים להטמנה מגוונים ושונים מאוד בצורתם : קוביות בטון מרובעות, קורות בטון ארוכות, עמודי בטון של שלד, עמודי בטון עגולים, רצפת בטון רחבה, גג בטון, קיר בטון או חלק ממנו וכדומה…וואצאפ ניסור בטון

ניסור בטון ומיחזור

בכל פרוייקט שלנו הכולל ניסור בטון והסרה של חלק הבטון מהמבנה, דאגנו לפנות. אנו נותנים הצעת מחיר הכוללת פינוי למטמנה. לא רק בגלל שהרשות המקומים או העירונית תחיל על הלקוח קנס עקב אי פינויי. אלא גם בגלל שבעל המבנה לא יכול לטפל בסילוק חלקי הבטון מפח האשפה אל המטמנה. גם אם יעלה בידיו בסופו של דבר לקשר את כל הקצוות, מחיר עלות הפינוי יהיה הרבה יותר גבוה מאשר אנו נשיג. לאחרונה מקודמת מגמה ועידוד של מיחזור פסולת בטון על ידי משרד הבינוי והשיכון. פעילות מבורכת זו נובעת גם עקב מגמת עליה בפסולת של בטון שצריך להטמין, וגם הצורך למחזר את המרכיב קלינקר המשמש לייצור צמנט חדש.

פינוי בטון עם כלים הנדסיים

ישנם חלקי בטון כמו רצפה שצריך לחתוך במידות אורך ורוחב שיתאימו למכולת האשפה ( צפרדע). לעיתים צריך לתמוך בחלקי בטון באוויר עם מנוף ושרשראות ברזל כדי למנוע נפילה מגובה. ישנם גם עבודות שאנו מציבים פיגומים מתחת לתקרת הבטון שמנסרים, ואז מפנים עם מנוף או מיני באגר בעל גישה למקומות צרים. את כל פסולת הבטון מניחים בתוך מכולת האשפה. ורק אז מזמינים משאית מכולות לפינוי. העלות של הפינוי תלויה בהרבה גורמים.

גורמים המשפיעים על מחיר הניסור

ישנם לא מעט ולכל אחד מהם לעיתים נדרש תשלום אחר. לדוגמה : מיקום אתר העבודה, תנאים וקשיים טכניים במקום כמו גובה המבנה, יכולת גישה עם מנוף הרמה. גם לציוד נייד הערך החישוב כולל יכולת גישה עם טרקטור פינוי או מיני באגר. כל פינוי ונשיאת חלקי הבטון מבוצע עם כלים הנדסיים וציוד מכאני מתאים למצב באיזור הניסור. לזה יש להוסיף את כמות הבטון שנמדדת בנפח כל פסולת הבטון, במטר רבוע של בטון. בנוסף יש לקחת בחשבון גם את עלות המכולה, ההסעה והפינוי וגם ההטמנה או ההובלה לאיזור המיחזור.

חישוב מחיר הניסור והקידוח

מניסיון שלנו שצברנו במשך יותר מ 29 שנים, אל תתפתו להצעות  זולות מידיי. הצעה שחורגת מהעלות הממוצעת בענף – חשודה וכניראה ניתנה על ידי חסר מקצועיות. כשמדובר במבנים ששוים כמה מיליוני שח ( כמעט כל דירה ממוצעת בישראל שווה לפחות מיליון) – לא מומלץ לנסות לחסוך כמה שקלים. – פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר של ניסור בטון  כולל בדיקה של מפקח עבודה מומחה מטעמנו. החישוב של העלויות לפי היקף הפעילות וגודלה. המדידיה בהתאם לחלק שמטפלים בו. מידות אורך רוחב ועובי נדדרשות לחישוב העלויות.מתמקדים תמיד לביצוע איכותי ולא מזלזל כדי להוזיל דרישת הוזלה במחיר. הבדיקה וההצעה ללא תשלום, וללא התחייבות. עובדים ומספקים שירות בכל הארץ.  יש לנו צוותים בכל איזור, הם מגיעים לכל בית שיש אליו שביל, ואף פחות מזה. גם לאתרי בניה ללא כביש גישה. בכל קבוצה יש את כל המסורים, כלי עבודה והציוד  הנוסף כמו גנרטור חשמל. וואצאפ ניסור בטון

חייג 0508822648