חציבה בבטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

חציבה בבטון

חציבה בבטון

חציבה בבטון

מה זה : חציבת בטון זו שיטת עבודה לפרק בטון לצורך הסרה, פינוי או שינויי בחלק ממבנה או כולו. את החציבה בבטון מבצעים בדרך כלל עם כלי עבודה מכשירים וציוד מכאני רוטט שהולם בבטון עם קצהו של הכלי. משימה הדורשת מיומנות וניסיון יחד עם ידע טכני ודיוק. וואצאפ ניסור בטון טעות של אדם לא מנוסה – עלולה להיות הרת אסון. לכן מומלץ להתמקד בחברה מקצועית שעוסקת בכך כבר מעל 28 שנים ברציפות.

חציבת בטון בכלי עבודה שונים

הבטון הינו חומר בניה חזק מאוד ומשמש בענף הבנייה במגוון דרכים וצורות. לרוב הבטון הינו שלד המבנה וחלק מקירות הבניין, ניתן למצוא גם רצפות בטון, חדרי ממד שנוצקו מבטון, חניונים, מרתפים, גשרים ומעקות וכדומה. הבטון מיוצר מעירבוב של לעיתים מדובר על קוביות בטון שנותקו מהמבנה לאחר ניסור מסור יהלום. כחברה בעלת ניסיון בתחום ניסור בטון כולל פינוי אנו דואגים גם לבטיחות מודעים לעובדה שיש פרוייקטים אשר דורשים שבירה בחציבה או פירוק. גושי בטון גדולים צריך לשבור לחלקים קטנים שאפשר לפנות מהאתר. בשימוש ידני או עם הבאגר הנייד. זו עבודה שדורשת גם כוח פיזי מעבר ליכולת תכנון פרוייקטים בתחום פירוק מבנים. האחיזה בפטישון לא קלה באופן מעשי. ואחרי כמה דקות של הפעלת הפטישון ברטט על פני הבטון המזויין, צריך לתת לידים לנוח מידי פעם. גם הפעלת באגר חשמלי לחציבה מצריך ידע טכני, יכולת תמרון מדוייקת וניסיון מעשי כמובן. וואצאפ ניסור בטון

לפירוק ופירור כל בטון, הבחירה בציוד המתאים היא לפי הדרישה. אם זה בטון שהוא חלק מקיר או רצפת בטון עבה עד כדי 30 סנטימטר ויותר חוצבים עם פטישונים ידניים המופעלים על ידי חשמל. לרוב פטישון הוא כלי יקר יותר ממקדחה סטנדרטית, וישנה משמעות של עבודה לאורך תקופה ארוכה אם זהו ייצרן ידוע. המכשיר הידני החוצב שבקצה שלו איזמיל חציבה בעל משקל גדול ממקדחה ביתית. הוא רוטט בעוצמה ומניע קדימה ואחורה את האזמל שבקצהו. הרעידות הללו מפוררות את הבטון עד כדי חציבה לעומד של כמה סנטימטרים. תוך כדי כך חלקיקי בטון נשברים ומתנתקים מהבטון הייצוק, גם אם יש בו ברזל.

אבל אם מדובר על קורות בטון עיליות שצריך פשוט לחצוב בהם בעוצמה – משתמשים בכלי נייד כמו באגר חציבה בעל זרוע חציבה. באגר שחוצב בטון, מופעל על ידי חשמל לרוב, וישנם בכמה גדלים ומידות. העוצמה של הם לשבירה ודפיקה בהתם לגודל. אולם יש כמה ייתרונות לאלו הקטנים יותר בגלל יכולת גישה למקומות צרים כמו מרתפים או חניון בטון.

מטרת חציבת בטון

לרוב מבצעים פעילות זו אם אין ברירה של יכולת פינוי הבטון. לעיתים מנהל מקבל הנחיות ממפקח או מהנדס בניין מטעם הלקוח. המטרה הנוספת היא לחדור מעברים בבטון להתקנת צנרת, כבלי חשמל ותקשורת או פירוק מבנה שממילא נועד להריסה. באגר גדול יכול לחצוב בקיר בטון חיצוני וממש גבוה ולהפיל אותן תוך כמה שעות. לעומת זאת ניסור בטון ביהלום עלול להמשך כמה ימים. במיוחד אם זהו מבנה לא יציב שעלול להתמוטט. גם לבטיחות ישנו שיקול מכריע לפני ההחלטה על חיתוך ופירוק הבטון או שבירת הבטון בחציבה.

מחיר חציבה בבטון

לרוב מכלול במחיר של פרוייקט לניסור והסרת חלקי בטון ממבנה. כל פרוייקט שונה מקודמו. המחיר צריך לכלול בנוסף גם כח עבודה, ציוד נידרש, כמות העבודה בימים או בשעות, פינוי הבטון עם או בלי ציוד הנדסי, עלות ההובלה, מחיר ההטמנה במקום מורשה, עלות מכולת האשפה ושאר דרישות מהלקוח. זה יהיה חסר אחריות לתת מחיר בלי לדעת מהו הפרוייקט והדרישות בשטח העבודה. השיקול לחצוב את הבטון זה בהתאם לנתונים הטכניים בשטח העבודה ותלויי גם בפרוייקט , יכולת שינוע, גישת כלי פינוי או חציבה וכדומה. ההחלטה רק לאחר בחינה של מנהל מפקח של החברה שלנו.

חייג 0508822648