ניסור וקידוח בטון מזויין בפלדה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור וקידוח בטון מזויין בפלדה

ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון ממלאים תפקיד מכריע בפרויקטי בנייה שונים. טכניקות אלו משמשות לחיתוך ולעצב מבני בטון בדיוק ויעילות. בטון מזוין, המורכב ממוטות פלדה או רשת המוטבעים בתוך הבטון מאוד נפוץ. זהו חומר בנייה בשימוש נרחב בשל חוזקו ועמידותו. עם זאת, כאשר יש צורך בשינויים או תיקונים חיתוך בטון הופך להיות הכרחי. לדוגמה יצירת פתחים לחלונות או דלתות, או התקנת כלי עזר כמו אינסטלציה או מערכות חשמל.  שני התהליכים מעט שונים במהותם, למרות שהם משלימים לעיתים אחד את השני.  הראשון לדוגמה ניסור בטון מזויין כולל שימוש בכלים מיוחדים כדי לבצע חיתוך. כלי העבודה מצוידים בשבבי יהלום לחתוך את החומר החזק והצפוף. מסור היהלום במיוחד מאפשר חיתוכים מדויקים מבלי לגרום נזק מיותר למבנה שמסביב. השני זה קידוח בבטון שחיוני  גם ליצירת חורים או הרכבת תשתיות וכבלי חשמל וגז נוזלי. בנוסף משמש לפתיחת צוהר אוויר, התקנת צינורות מים. צפו בסרטון : ניסור וקידוח בטון youtube

בטון מזויין

זהו בעצם יציקת בטון שהתייבשה והתקררה בקצב מתאים לתקן הישראלי. בתוך הבטון ישנם מוטות פלדה וגם רשתות שתיח וערב של פלדה לחיזוק היציקה. הזיון של הבטון בפלדה מתאימה של מוטות בקוטר מתאים – נועד להוסיף יכולת גמישות ועמידות גבוהה רבה יותר. כל אלמנט מבטון שיש בו חצץ, חול ומים בכמות מדוייקת – הינו חומר בניה חזק. הוא יחזיק מעמד הרבה מאוד שנים, ובמיוחד אם זה בטון דרוך. דריכה זו שיטת יציקה להבטחת חוזק ועוצמה מאוד גבוה ליציקת חסינות עבור גשרים ומחלפי כביש גדולים. פשוט הפלדה אלו כבלים שמותחים לפני שפיכת תערובת הבטון הנוזלית. משחררים את הכבלים לאחר הייבוש ומקבלים גם מבנה חזק שמתאים לחניון המכיל כמה מפלסים וקומות.

עם טכניקות וציוד קידוח מתקדמות, קבלנים יכולים לחדור ביעילות אפילו למשטחי בטון מזוין הקשים ביותר. גם טכניקות ניסור בטון וגם טכניקות קידוח דורשות אנשי מקצוע מיומנים אשר הוכשרו בהפעלת הציוד בצורה בטוחה ומדויקת. המומחיות שלהם מבטיחה שפרויקטים יושלמו ביעילות תוך שמירה על שלמות מבנית. לסיכום, אלו הם תהליכים חיוניים בפרויקטי בנייה המאפשרים שינויים והתקנות תוך שמירה על חוזקם של מבני בטון מזוין.

צוות ניסור חיתוך וקידוח בטון בכל הארץ

אצלנו בעבודת צוות מתואמת מיושמים טכניקות מתקדמות שמאפשרות לנו לשלב את החדירה והחתיכה בבטון באופן מדוייק. בעזרת התהליך הזה, אנחנו משיגים את התוצאה שרצינו, בלי להרעש או לאבד זמן. השירות שלנו ניתן על ידי צוותי עבודה מיוחדים, עם מנהל פרוייקט בכל אחד מהם. ההגעה לאתר הבניה תמיד לפני הזמן , כדי לבדוק היתכנויות ואפשרויות. בכל קבוצה כזו גם עובדים מיומנים בהפעלת הציוד. הם הוכשרו בהתאם , ואף זוכים לרענון אחת לתקופה בתדירות גבוהה. הטכנולוגיה משתפרת ואנו צועדים איתה קדימה. רמת הדיוק בהסרת חלקי הבטון גבוהה ומייתרת תיקונים עם פטישי חציבה.  בעבר, נהגו  להשתמש באמצעי חלופי לחתיכת הבטון, כמו שבירה בפטישים או הפלה בעזרת טרקטור או כדור ברזל הודף. אלו שיטות שנעלמו מהעולם כמעט, כי הדיוק ומניעת פגיעה בשאר המבנה – זה המטרה.

 

חייג 0508822648