ניסור פרגולה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור פרגולה

ניסור פרגולה

ניסור פרגולה מבטון לרוב תבוצע עם מסור יהלום עגול. המורכבות היא תמיכה בכל קורת אורך או רוחב עם מנוף על ידי שרשרת ברזל. הפרגולה בנוייה מבטון יצוק, המכיל גם ברזל לחיזוק המבנה. הניסור מבוצע במקטעים של של קורות עליונות ואחרי כן העמודים. בשנים האחרונות בהרבה בתי קרקע נבנו הרבה פרגולות ביציאה לחצר הבית. וואצאפ ניסור בטון ניתן לראות בדרך כלל פרגולות בטון מול גינה או חזית של כביש הגישה לחניה.  הניסור הינו דומה לחיתוך בטון עם מסור וגם כאן יבוצע במקצועיות תוך שמירה על בטיחות. ניסור פרגולה מבטון 4

פרגולה מבטון מאוד שכיחה בשנים האחרונות בבתי קרקע פרטיים או קוטג פרטי. ובמיוחד אם היא מוצבת על הקרקע. החסרון של פרגולה מבטון – זה המשקל העצום של העמודים והקורות אשר ממנה היא בנוייה. להבדיל מפרגולת עץ או אלומיניום שרואים בחזית של בתים במבמנה קומות.  פרגולה מאלומיניום הרבה יותר קלה ולכן היא גם המועדפת להקמה במרפסות תלויות – המשקל שלהן הוא זניח לעומת קורות ועמודי בטון מחוסם.

ניסור פרגולת בטון במדוייק וללא הרס. בכל שלבי העבודה של ניסור בטון בפרגולה זו, גם ניסור עמודים וגם קורות עליונות – דאגנו לבטיחות. גם לבטיחות של העובדים וגל של המבנה הפרטי. הזהירות מפגיעה בשמשה או במבנה דרשה ביצוע מאוד מדוייק גם בעת הפינוי של גג הפרגולה. 

 

חייג 0508822648