ניסור בטון לפי עיר

חברת ש.ר. ניסור בטון וקידוח מקצועי נותנת שירות בכל רחבי ארץ ישראל. אנו פועלים בכל רחבי הארץ מקריית שמונה שבצפון ועד לאילת בדרום. ישנם כמה צוותים של עובדים הנעים עם רכב שירות ובו כל הציוד הדרשו עבור ניסור וקידוח בבטון. יכולת התמרון והנגישות המהירה לכל עיר בארץ ישראל – הים ייתרון שאין למתחרים. אצלנו אם באמצע העבודה יש תקלה בציוד ( זה קורה לכל חברה ), או שנוצר צורך בתיגבור של צוותי עבודה ( תוספת מטלות ניסור לביצוע) – יש לנו מענה מיידי. אנו נצרף עוד צוות עובדים לשטח העבודה או אתר הבניה או כל מיקום אחר. בכל צוות יש מנהל מומחה ומנוסה. המקצועיות של מנהל צוות באה לידיי ביטוי גם  בעת הפעילות של הניסור בבטון או הקידוח. בכל הצוותים ישנם עובדים מיומנים שעוברים הכשרות מקצועיות, ריענון, והעשרת ידע למתן שירות איכותי יותר.

ניסור בטון בצפון – בחברה מסודרת כמו שלנו אנו נותנים מענה נקודתי או איזורי של ניסור בטון בצפון הארץ ולעיתים תוך פרק זמן קצוב של יום אחד. במידה והצוותים פנויים או שממ נוצר מצב חירום או דחוף אצל לקוחות קבועים שלנו כמו קבלני בנייה או מנהלי אתרי בניה גדולים. לעיתי גם מתפנים תוך פרק זמן קצר ללקוחות פרטיים לא קבועים – רק אם נוצרו תנאים מתאימים ויש עובדים וציוד ניסור פנוי.

ניסור בטון במרכז – לא מעט מהפעילות שלנו מוקדשת עבור ניסור בטון במרכז ולא רק בסביבת העיר תל אביב – אלא גם  בערים ויישובים בכל המרכז וגם הקרובים לעיר תל אביב. אנו זמינים לפרוייקטים קטנים וגדולים גן ברמת גן, חולון, פתח תקווה, בני ברק ובשר הערים הסמוכות. באיזור המרכז יש לנו יותר מצוות אחד פעיל באופן תמידי שנע עם ציוד מיוחד לחיתוך וקידוח בטון, וגם נותן פתרונות של הריסת מבנים תוך שימוש בכלי צמה וטרקטורים או מחפרונים מיוחדים.

ניסור בטון בירושלים והסביבה

המרחק בין ירושלים לשאר הערים אינו ארוך ישנה אפשרות וגם ביצענו כבר לא מעט עבודות ניסור באיזור ירושלים, בעיר בית שמש הסמוכה. גם במודיעין עבדנו לא מעט באיזורי הבניה של המתחמים הגבוהים של בניינים. אין מגבלת מרחק עבורנו. אם ישנו צורך נגיע גם למקומות נידחים באיזור ירושלים. ובלבד שהם מורשים לכניסה של ישראלים.