ניסור בטון בבאר שבע 150 שח

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בבאר שבע

חברת ניסור בטון מקצועית עם ניסיון של מעל עשרות שנים בביצוע כל פרוייקט ניסור בטון באיזור הדרום. העיר באר שבע נחשבת לבירת הנגב, גם מבחינת שטח וגם מספר התושבים הגרים בה. באר שבע נחשבת גם לצומת תחבורה מרכזית בדרום של תושבים,חיילים, ומסחר . מעבר סחורות במשאיות (מ ואל נמל אילת ) מתרחש דרך העיר או מבואותיה 24 שעות ביממה. בעיר בניינים גבוהים חדשים ולא רחוק משם בתי קרקע. וואצאפ ניסור בטון אם אתם גרים בבאר שבע ומעוניינים בשירות ניסור וחיתוך או קידוח בבטון – פנו אלינו. בדרך כלל המחיר שאנו נותנים הוא ראויי בהתאם לכמות הניסור – כלומר שטח החיתוך של הבטון או קוטר ועומק הקידוח. אולם ישנם לעיתים מקרים של קשיים טכניים או שרידות שנובעות מעצם הביצוע כגון עבודה בגובה עם מנוף, או שימוש בכלים הנדסיים אחרים וכדומה. לכן מחיר ניסור בטון  עלול להיות שונה. אנו מציעים את המחירון שלנו החל מ 150 שח למטר אורך של ניסור וחיתוך בטון. קחו בחשבון שזה תלוי בהרבה גורמים כמו אורך נדרש, עובי, תנאי שטח, ציוד עזר או כלים הידראוליים. גישה למקום עם מכונות, גובה או עמדה של המפעיל.

מיומנות ניסיון ומקצועיות בעבודות בטון

בחברה עובדים מיומנים ומנוסים עם ידע טכני רחב. כולל מנהל פרוייקט שנמצא בכל פעילות.  בכל ניסור וקידוח בטון ישנו מנהל פרוייקט, אשר מגיע ראשון לשטח העבודה ועוזב אחרון. פעולת ניסור נועדה מלכתחילה שאנו חותכים בטון בקו ישר לצרכי עיצוב מחדש. לפעמים לקוחות מבקשים רק להסיר אפילו חלק מהקיר או הגדר. לא כל מסור יתאים לעבודה זו. ובמיוחד לא כלי יידני אשר נועד לפעולה זעירה יחסית לעבודה היומית שלנו. גם לאחר שפינינו את פסולת הבניה והבטון אל מטמנת אשפה ייעודית, או אל מיכל  אשפה מחוץ למבנה. וואצאפ ניסור בטון

ניסור בטון במסור יהלום

כמה טיפים למי שמתעניין : וודאו שהזמנתם חברת ניסור בטון ולא קבלן שיפוצים או שיפוצניק. בענף ההריסה של פירוק והריסת מבנים יש לא מעט חאפרים. לחלקם אפילו אין רישיון לעבוד בתור קבלן או כשיפוצניק. בארץ הרבה דברים לא מוסדרים – ולכן צריך להזהר שבעתיים בעבודות עם בטון. ישנם כל מיני משפצים שלא ממש התמקצע בשימוש במסור בטון. מסור בטון שכיח זה מכונה עם להב דיסק עגול משונן. על פני השיניים הדביקו יהלומים. אלו יהלומי עבודה לתעשיה ובניין. לא לשימוש כתכשיטים.  מסורים מיוחדים אלו מעט מורכבים לשימוש ונדרש ידע טכני והכשרה בטרם שהעובד מתחיל להפעיל אותו. צריך גם ניסיון לא מועט כדי לנסר בטון עם מסורי יהלום אלו. אותם נכון. במיוחד העובדים יודעים כיצד להמנע מטעויות של חובבנים ומתחילים.  אצלנו גם שמים דגש גם על בטיחות בעת החיתוך הנכון של הבטון. אם זה רצפת בטון, קיר ממד או מעקה ייצוק ועמיד. הקפדה על צינון עם מים חשובה מאוד גם לבטיחות ולא רק לעמידות הדיסק.

בטון שמכיל ברזל

ישנה סברה שאין אפשרות לחתוך את הברזלים שיש ביציקות הבטון. ידוע לכולם שהפלדה אשר מתקינים בתבנית לפני מזיגת תערובת המלט עם החול החצץ והמים – מוסיפה חוזק. הוא תורם לעמידות היציקה לאחר שהתייבשה, ואף מוסיף לה גמישות. כשאנו עובדים בשטח, אנו גם בודקים שבתוך הגוש אין חשמל חי, צינורות גז שלא רוקנו, או צינורות מים שלא נוקזו. רק חבר צוות  שעבר גם הכשרה והדרכה מעשית יודע איך להתקין את המסילה, איך להתחיל את החיתוך, באיזה נקודה בבטון עליו לחדור. מלבד זאת גם מהירות הסיבוב וקצב ההתקדמות בחדירה של להבי היהלום חשובה. לגבי מוטות הפלדה – אנו פחות מודאגים. מסור היהלום חותך אותם וזו הסיבה שגם רואים לעיתים גיצים שמתפזרים.

ניסור בטון בבאר שבע

ניסור בטון בבאר שבע

חייג 0508822648