ניסור בטון בירושלים

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בירושלים

 אנו חברה מובילה עם 28 שנות ניסיון ועובדים מוכשרים, עם ציוד וכלים מיוחדים  עבור ניסור בטון בירושלים במחיר 170 שח למטר, קבלו הצעת מחיר לניסור בטון ללא התחייבות. ניסור וקידוח בטון בירושלים וישובי הסביבה.וואצאפ ניסור בטון

עיר הבירה של ישראל – ירושלים, עם תנופת התרחבות  ובניה בכל איזורי העיר. הרחבת שכונות מגורים וסלילת כבישים והשקעה בתשתיות. הגדל היקפי הבניה בעיר ירושלים וסביבתה מייצרת עוד דירות למגורים. בדירות מסויימות הבעלים אשר מעוניין להסיר קיר בטון או לנסר רצפה להנחת צינור, או לפתוח חלון בקיר ממ”ד – פנו אלינו. ירושלים עיר הבירה של ישראל. כמעט עם מיליון תושבים בה ממוקמים רוב מוסדות השלטון כגון כנסת ישראל, משרדי הממשלה, בית המשפט, בית הנשיא ועוד. העיר אשר חוברה לה יחדיו ומאז רק מתפתחת גם בתחום נדל”ן למגורים ובתי עסק כמו קניונים ומתחמי קניות רחבי ידיים. בירושלים שכונות  חדשות וגם וותיקות. ממילא , קטמון,  תלפיות, ארנונה, מחנה יהודה ( כולל שוק מחנה יהודה התיירותי והמוכר בקרב כולם ). ומולן בית הכרם, חוצות היוצר, בית אלון, פסגת זאב ועוד.

לאחרונה ביצענו באחד ממתחמי הקניות ניסור בטון בקו ישר ברצפה בעומק של 15 סמ עבור תשתיות. אחת הבעיות הרגילות בעבודה מסוג זה – היא ציבור העוברים והשבית הסקרניים שרק רוצים להתקרב ולראות מה עושים, וכיצד מתבצע ניסור בטון ביהלום. התחלנו את החיתוך – גם של הקרמיקה ברצפה כמובן רק אחרי שתחמנו את איזור העבודה, וגידרגו אותו. הרחקת אנשים מהאיזור הינה הכרחית לשמירה על בטיחות. מסור היהלום חודר כל סוג של אבן : קרמיקה, בטון, אבן חצץ או קיר בלוקים כמובן. המים מונעים התחממות אבל גם מאוד מועילים למניעת התפזרות אבק בחלל האוויר בסביבת החיתוך. תנועת המסור הינה כלפי מטה תחילה לצורך חדירה בבטון ויצירת קו ראשוני. אחרי כן מקדמים את המסור באיטיות ובתנועה מתונה קדימה ליצירת החריץ עד לעומק הרצוי. תמיד לפני התחלה העבודה אנו אומדים ודואגים שיהיה אופציה לפינוי של כל פסולת הניסור. אבק וגרגרי בטון שהתפזרו, וגושי הבטון והאבן שהסרנו.

ניסור בטון וקידוח בירושלים

כמו בכל עיר גם בירושלים בונים עם בלוקים, בטון, אבן ירושלמית ושאר חומרי בניה קיימים. וכשצריך ואפשר אז חותכים וקודחים לפי בקשת לקוח ותמיד במקצועיות ובמעט רעש ולכלוך. גם משך הניסור והקידוח קצר יותר מכל עבודת שבירת בטון וחציבה. האפשרויות הן רבות ואנו מומחים במתן פתרונות ניסור וקידוח בטון בירושלים והסביבה.  השימוש בברזל נועד להגמיש את הבטוןן ולא לחזק ולהקשיח אותו כפי שחושבים רבים בטעות. בגלל אופי תוואי השטח והגיאולוגיה של ירושלים עם עליות ומתלולים, בונים גם במדרונות, דבר המאלץ ומאפשר גם בניית מקלטים וחניות מבטון תת קרקעיות. קורה שקבלן מסויים שכח או דילג על ביצוע פתחי איוורור במרתף או חניה תת קרקעית. לפעמים הדיירים עצמם מבקשים מאיתנו ניסור קיר בטון בתוך מרתף לצורך הרחבה וגישה, או קידוח בבטון בעיקר עליון לצרכי כניסת אוויר צח. גם הצעת המחיר שלנו יכולה להיות אטרקטיווית מול הצעות אחרות. בתנאי שהן של חברות מקצועיות ולא חובבניות או חסרות מיומנות.

ניסור בטון בירושלים

ניסור בטון בירושלים

חייג 0508822648