ניסור בטון בחולון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בחולון

מקצועני ש. ר. מנהלי פרוייקטים וצוות העובדים מבצעים ניסור בטון בחולון, מדוייק ומקצועי גם עבור קבלני שיפוץ וגם לקוחות פרטיים. שירות של חברה גדולה ומנוסה עם ציוד משוכלל ומחיר הוגן לשירותכם. וואצאפ ניסור בטון

מסורים לניסור בטון

כל חלק ממבנה או בניין שבנויי מבטון – ניתן לנסר. לא תמיד אפשר להשתמש במסור בטון עגול בגלל הגבלת הקוטר. במקרה של מכלול בטון ממש רחב ועבה נוהגים לבצע ניסור בטון אותו עם כבל מיוחד. הכוונה למכונה עם מספר גלגלי תנועה שבהם נע כבל חזק ועמיד מאוד לשחיקה של אבן ובטון. הוא נע במחזוריות קבועה על פני גוש הבטון ויוצר חיכוך שמפורר וחותך אותו במדוייק וישר ללא סדקים. לגבי בתים פרטיים בדרך כלל השימוש הנידרש הוא מסור בטון עגול לחיתוך וניסור קיר ממד או תקרת בטון וכדומה. אחד הפרוייקטים האחרונים שלנו היה ניסור בטון בחולון של חומת בטון אבל לא חיתוך מלא. חולון היא עיר עם כמעט 200 אלף תושבים בקירבת העיר תל אביב.

לאחרונה הוקמו בה מבני מגורים רבים בכמות גדולה. מדובר בבניינים רבי קומות, עם סגנונות עיצוב שונות האחת מהשניה. ללקוחות שנכנסו להתגורר  בדירות אלו צרכים ודרישות – בעיקר הסרה של קירות או הרחבת פתחי כניסה. בעיר גם מתבצעים תמיד שיפור  פני רחובות ושיפוץ מרחב ציבורי – כגון עיצוב רחבה ומעבר. ואנו נדרשנו לנסר במדוייק רק חלק של מעקה כדי שיהיה צר יותר. למרות שהוא מצופה באריחי אבן, החיתוך היה מדוייק בזהירות מירבית.

ניסור בטון עם חאפר

ישנם כמה שיפוצניקים שבבעלותם מסור ניסור כזה או אחר, והם מציעים גם שירות ניסור בטון. אבל שימו לב – הם לא מומחים כמונו בביצוע כל סוגי המטלות. קורה שאדם לא מקצוען כזה – גורם נזק בלתי הפיך לקיר או לחלק ממבנה. המחיר הזול שחאפר כזה דורש – מעיד על איכותו הנמוכה וחוסר מקצועיות. חשוב יותר – אם חאפר גרם נזק – ואי אפשר לתקן אותו אתם בבעיה לא פשוטה ותאלצו לבצע צעדים מרחיקי לכת של שינויי בחלקי מבנה עד כדי הריסה של מרפסת בבית.

אם אתם מעוניינים בשירות מקצועי מחברה מנוסה עם כלים ומסורי בטון מיוחדים   – אל תהססו לפנות אלינו. אנו משרתים את כולם בכל איזורי הארץ מצפון ועד דרום.

ניסור בטון בחולון

ניסור בטון בחולון
חברת ש ר מנהלי פרוייקטים וצוות העובדים מבצעים ניסור בטון בחולון

חייג 0508822648