ניסור בטון בנהריה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בנהריה  

תושבי נהריה הגרים בצפון וזקוקים לשירות ניסור בטון בנהריה במחיר משתלם ולא עושק ? פנו אלינו.
וואצאפ ניסור בטון

אם אתם במהלך או לקראת שיפוץ. ויש לכם צורך להסיר ולחתוך קיר בטון או רצפה מבטון, אנו הכתובת. הפירוק של הבטון הינו יעיל מהיר ונקי הרבה יותר מהריסה וחציבה. בכלל הוא יותר מקצועי מאשר סתם שבירה.  השבירה עלולה לגרום נזק לקיר או לשאר חלקי המבנה בגלל הרטט והזעזועים התמידיים כשעובדים עם כלי הרס. מסור הבטון נועד לחתוך בטון בצורה מדוייקת יותר בהרבה. וללא סיכון של גרימת נזק כלל – אם המפעילים הם מיומנים ומקצועיים. אנו מגיעים עד אליכם לנהריה עם רכב מצוייד ועובדים מיומנים כולל מפקח עבודה. אנו נותנים שירות בכל צפון הארץ גם לפרוייקטים גדולים.

ניסור יציקת בטון

יציקת בטון נוצרה על ידי מזיגה של תערובת בטון סמיכה. לאחר הקרור וההתיבשות הוא מאוד קשה וחזקה. אין אפשרות לשנות את צורתה כמו פלסלינה. סביר להניח שאם התערובת יוצרה כמו שצריך היא תשרוד הרבה זמן. הכוונה לעירבוב של המלט החצץ יחד עם חול ומים – היא תהיה חזקה עשרות רבות של שנים. זה בעצם הייעוד של הבטון בין אם הוא שלד, רצפה או עמודים, גג בטון או תקרה רחבה. אפשר לעצב אותה על ידי חציבה וריסוק – אבל לא מומלץ. כי עובדים שחוצבים בבטון גורמים לזעזועים וסדקים עד כדי שהם מחלישים את היציקה. כשעובד שיפוץ מרסק גוש מבוטן הוא מטבעו מפזר חלקיקים קטנטנים שעפים במהירות ופוצעים. עדיף תמיד ניסור בטון שהוא מדוייק יותר, ולא יוצר לכלוך מיותר. זה ייתרון במיוחד אם עובדים בתוך דירה שכבר גרים בה אנשים.

ניסור קיר בטון

כדי להסיר קיר שרק עומד ניצב בתוך או מחוץ למבנה – אין צורך לשבור אותו. ישנה שיטה שמוכיחה את עצמה כבר שנים רבות עם מסור יהלום מיוחד. כל ניסור קיר בטון מתחיל בבדיקות היתכנות ומדידות. אם מבחינה בטיחותית וגם טכנית הדבר אפשרי – אז מנסרים. לכך קודמת כמובן ביצוע וסימון מיקומי מסילת המסור כולל ברגי קיבוע ומכונת הניסור עצמה. המסור חותך בטון באופן מהיר ומדוייק עד לכדי סמ אחד. חשוב מאוד – והרבה בעלי דירות מתעלמים מכך או סומכים על חברות הניסור. לוודא ולבדוק שאין קו חשמל בקיר ושעליו המסור אמור לחתוך. שאין כמובן צינור זג פעיל ובשימוש יומיומי בקיר. זוהי סכנת נפשות וכבר אירע לשיפוצניק מבני ברק תאונה מחדירה של פיצוץ גז. השיפוצניק ניסר לנסר באופן לא מקצועי גם – חלק מקיר בטון. אבל לא בדק שישנו צינור גז בתוך הקיר. המסור החם ניסור את הקיר יחד עם הצינור – והגז התלקח במהירות הבזק. כלומר פיצוץ שגרם לכוויות קלות למזלם.

 

חייג 0508822648