ניסור בטון בבת ים

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בבת ים

שירות מקצועי של ניסור בטון בבת ים, הסמוכה לתל אביב. מחיר כדאי מחברה עם צוות ים מנוסים וציוד חדיש לחיתוך וקידוח בבטון. לאחרונה הזמינו אותנו לפרוייקט בבית פרטי בעיר בת ים לחיתוך רצפת בטון. הגענו עם ציוד ניסור כולל מסור יהלום עגול משונן. הבטון ברצפה היה בעובי של 25 סמ, מעט יותר מרצפה רגילה. המטרה הסופית של הלקוח הייתה להוסיף מדרגות בין הקומה העליונה לזו שמתחתיה. הוא רצה לחבר 2 דירות קטנות שבבעלותו.

וואצאפ ניסור בטון

 

את הביצוע לקח על עצמו הצוות הראשי של ניסור בטון בתל אביב והמרכז. תחילה מדדו את הקצוות של הפתח, סימנו וחיברו את המסילה המובילה. ניסור בטון זו פעולה מדוייקת ואנו מקפידים תמיד למקם את המסור בטון ללא סטייה. הבטון הוא חומר מאוד קשיח לאחר שהתקרר כמה ימים. הוא עמיד לשנים רבות ומשתמשים בו ליציקת שלד של מבנה והקמת מכלולי בניה עמידים לתקופה ארוכה. מיקומם של הדירות קרוב מאוד לים אמנם גורם להצטברות לחות על פני הקירות החיצוניים. הדבר אינו פוגע בעמידות המבנה אלא אם כן מדובר על כמה שנים מיום הבניה. בכל מקרה רק מהנדס מוסמך יכול לבדוק ולתת חוות דעת על עמידות המבנים בבית ים הקרובים לים וסופגים לחות.

החיתוך של הבטון בוצע בתוך כשעתיים מרגע ההגעה לאיזור העבודה. בסיום פינינו את חלקי הבטון עם מנוף מחוץ לבניין. את האשפה הנחנו בתוך מכולה גדולה של הלקוח שעדיין היה בשלבי השיפוץ. קיבלנו גם מאמאותץ מהקבלן מעטם הלקוח, שציין את הדיוק והמקצויות כולל הבטיחות בכל התהליך.

ניסור בטון בבת ים

ניסור בטון בבת ים קרוב לתל אביב

חייג 0508822648