ניסור בטון בחיפה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בחיפה

ניסור בטון בחיפה במחיר של 160 שח למטר. קבלו הצעת מחיר ניסור בטון מקצועי של חברת ש ר עם צוות ומפקח עבודה בעל ניסיון. וואצאפ ניסור בטון ההתפתחות המואצת של העיר חיפה – ולא רק בכדורגל – מתחילה בגידול ופריחה של ענף הנדלן בחיפה. חיפה היא לא רק עיר תיירות, אלא גם עיר מגורים תעשיה מסחר הייטק ובילויים. לאחרונה ביצענו פרוייקט גדול של הסבת מחסן ענק לאולם ומועדון ריקודים בחיפה. הוזמנו על ידי הייזם בעל המבנה כדי להסיר חלק ניכר מתקרה של המחסן הענק.  נדרשנו לפרק את התקרה על  ידי ניסור בטון ופינוי חלקי הבטון החוצה מהמבנה. זה לא סוד ואף דבר ידוע שבחיפה יש המון צעירים אשר פוקדים את העיר ואף מבלים בה. אלו לרוב סטודנטים מהאוניברסיטאות, מהטכניון וכדומה וגם צעירים מסביבת העיר חיפה.

מה זה ניסור בטון ?

ניסור וחיתוך של מכלולי בטון יצוק כגון קירות, רצפת בטון, חומות, שלד בטון וכדומה. הניסור מתבצע עם מסור יהלום ולכן נהוג בחלק מהמקרים לקרוא לפעולה ניסור בטון ביהלום. זו שיטה מתקדמת וחדשה, שרק מתפתחת ומשתכללת עם השנים. מטרתה פשוטה והיא להסיר חלקי בטון בבטחה, ללא הרס, במעט רעש ולכלוך ולא פחות חשוב – במדוייק.

ניסור בטון בחיפה בנמל הים

בעבר הלא רחוק ביצענו גם פרוייקטים של ניסור בטון בנמל הים בחיפה. שם היה צריך להסיר חלקי בטון מרציף בנמל. הדרישה הייתה לתת חשיבות ייתרה על דיוק, ללא הרס וביצוע ניסור בטון מקצועי במינימום לכלוך. ניסרנו כמה עמודים, קורות וחלקי בטון כגון רצפת בטון בחיפה ברציף נמל חיפה.

בניה בחיפה

העיר הצפונית הגדולה ביותר בישראל. מכל הבחינות : כלכלה, תעשיה ומסחר, הייטק, בילויים, תחבורה כולל רכבלים, רכבת תחתית כרמלית, חופי ים רחבים, פארק הכאמל הירוק כל ימות השנה, לימודים אקדמאיים ומה לא ? פלא שבעיר הפיתוח הוא בקצב מואץ בכל הקשור לתוכניות פיתוח והנדסה. אם אתם מתעניינים בנושא חיפה הנדסה תכנון ובניה ועוד…גם ענף הבניה עושה שימוש בטכנולוגייה זו ויש דוגמאות ניסור בטון והריסת מבנים לעיתים קרובות. בכל פרוייקט של פינויי בינויי יש צורך בהסרת המבנה היישן, אם בהריסה ופירוק ואם בניסור וקידוח במבנה שנועד לפינויי. אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, לא ייקרה אבל הביצוע יהיה מקצועי ומדוייק – פנו אלינו. וואצאפ ניסור בטון אנו לא מתחרים צבהצעות מחיר של שיפוצניקים חאפרים, או כל מיני פועלים שרכשו מסור משומש שאינו יעיל יותר למשימה זו. אל תתפתו ואל תאמינו להבטחות של פועל שיפוצים כי הוא אחראי לכל העבודה והביצוע. אלו רק מילים של הבטחות – ואנו כבר נתקלנו בלא מעט נזקים שגרמו חאפרים במקומות שונים. ניסור בטון בחיפה

 

חייג 0508822648