ניסור משטח בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

concrete-cutting-surface1
concrete-cutting-surface2
concrete-cutting-surface3
concrete-cutting-surface4
concrete-cutting-surface5
concrete-cutting-surface1

ניסור משטח מבטון

כאשר ישנו משטח בטון גדול ורחב או רצפה אשר צריך להסירו מבצעים זאת במקטעים.

פשוט מנסרים מקטע אחרי מקטע, לכל אורכו אבל את חיתוכי הרוחב מנסרים אחד אחרי השני תוך כדי התקדמות. ההבדל בין קיר בטון ליציקת בטון אופקית לעיתים ניכר בקושי העבודה שלנו. לרוב אם אנו מנסרים רצפת בטון אז פשוט מתקינים את המסילה עליה. אבל לעומת זאת בטון אנכי מצריך לעיתים גם במת עמידה של המפעיל. או שאין גישה טכנית למיקום. שימוש בציוד תמיכה או הרמה, משפיע על מחיר הניסור. שכעובדים על הקרקע זה יותר פשוט. את החלק הראשון שניסרנו כמובן מניפים עם מנוף הצדה לצורכי פינוי למטמנה באיזור. ישנם כמה גורמים אשר קובעים את אורך ורוחב החלקים שיש לנסר עם מסור הבטון. לעיתים עם שרשרת יהלום מיוחדת.

פינוי בטון חתוך

אנו מומחים בכל הקשור לעבודות חיתוך בטון במיוחד ניסור וקידוח. ואם ישננם חסמים כלשהם להתחלת העבודה, נתגבר עליהם. אחד הגורמים הוא הגבלה טכנית של איזור הניסור. יכולות גישה, ניסור ופינוי האשפה. כמו כן לעובי המשטח ישנה השפעה וגם לציוד ההנדסי אשר לעיתים מוגבל ביכולתו להגיע קרוב לאיזור. לפעמים מבצעים את הפינויי עם כלים קטנים שיש להם יכולת להגיע למקומות צפופים או קטנים יותר. אנו מובילים אותם אל מיכלית האשפה תמיד בפיקוח של מנחה מכוון. המנופאי לא תמיד יכול לראות ולהבין את נתוני האיזור מתוך כסא המפעיל. את כל מה שהוצאנו למיכלית מסיעים למטמנה יחודית לפסולת בניה. היא עובדת באישור מיוחד וגובה תשלום בהתאם לכמה קריטריונים כמו נפח, משקל וכדומה.

צינון משטח בטון עם מים ובטיחות

ניסור בטון לקטעים נפרדים גם הוא מבוצע עם קירור מים זורמים באופן קבוע לצינון. כמו כל עבודת חיתוך בטון שעלול להתנתק אנו מציבים תמיכה עם שרשראות.  הם מעוגנות במשטחי עגינה מאסיביים עם ברגי גמבו חזקים. בעת הניתוק מהמבנה  החלק יישאר מחובר לשרשרת. מפקח העבודה ייקבע ויוודא תמיד שאין סכנה בעצם הניסור והתחלה של חלק נוסף.

חייג 0508822648