מחיר ניסור בטון

פנו אלינו בטופס זה לקבלת הצעת מחיר ניסור בטון. ציינו מיקום העבודה ודרישת ביצוע. מחיר ניסור בטון כולל קידוח בטון והריסת מבנים לרוב מורכב מכמה גורמים.  הצעת המחיר של ניסור בטון ו-או קידוח בטון אחידה עבור כולם חברות ופרטיים : קבלן, מהנדס, מנהל פרוייקטים, לקוח פרטי : ניתן ליצור עימנו קשר גם לקבלת יעוץ טכני או בחינה והערכות ביצוע – וכל זאת ללא תשלום וללא התחייבות כלל.

מחיר ניסור בטון - ש.ר. ניסור בטון וקידוח מקצועי.

לחצו לשיחת הצעת מחיר
חייגו ש ר ניסור בטון

קשר : בכל שאלה - ללא התחייבות לתשלום לבחינה
מקצוענות ניסיון וציוד מיוחד
פקס: 5583134 - 03 דוא"ל: sr311@walla.com

הצעת מחיר ניסור בטון

כחברה מובילה מבחינת מקצועיות ניסיון וידע טכני, המשלב יחד עימו שימוש בכלי עבודה מיוחדים המיועדים לביצוע פעולות ניסור בטון וקידוח מקצועי אנו כאן לשרותך.

המחיר מורכב מ :

# עלות פינוי פסולת
# יכולות גישה טכנית לאיזור הניסור ( ניסור בתנאי גובה עם מנוף או במרתף עם ציוד קומפקטי)
# גודל ( שטח הניסור הנדרש) הניסור בפועל. תלוי במידות אורך ורוחב לחישוב שטח החיתוך והקידוח אם נדרש.
# נקיטת אמצעי בטיחות באתר הפעילות כגון מחסומים,דיפון קירות, מחיצות וכדומה…
# עלות  הניסור והחיתוך בפועל.
 
פנו אלינו בכל שאלה – ללא התחייבות וללא תשלום עבור הבדיקה. נשמח לעמוד לרשותכם גם בנושאים טכניים, ומידע מקצועי בכל הקשור לפעולת התמחות החברה. לאחר מילויי הפרטים, ולחיצה על כפתור שלח הודעה ההודעה תשלח אוטומטית חזרה אל דף ראשי של  החברה.
 

מחיר ניסור וקידוח ממומחים

לפני ניסור וקידוח בטון מומלץ להתייעץ עם קבלן בניה או עדיף עם מפקח בניה / קונסטרוקטור שהינו מהנדס בניה מדופלם בעל ניסיון. .
אחד ממנהלי החברה טל, הינו מפקח בניה מוביל בישראל, הנדסאי בניין בהשכלתו אשר בוחן בייתר קפדנות כל פרוייקט לפני התחלתו עורך מדידות ובדיקות נוספות ורק לאחר מכן מאשר את הביצוע. במקביל המנהל הנוסף שי, בעל ניסיון רב בכל נושא ניסור וקידוחי בטון של מעל 20 שנים אשר מכיר את כל סוגי הכלים והציוד מאז שהחלו ברחבי העולם להשתמש בהם, ומתאים בשטח את המסור המתאים לפעולת חיתוך הבטון בהתאם לנתונים ההנדסיים ואילוצים טכניים.