ניסור רצפת בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

cut-concrete-floor1
cut-concrete-floor2
cut-concrete-floor3
cut-concrete-floor4
cut-concrete-floor5
cut-concrete-floor6
cut-concrete-floor7
cut-concrete-floor8
cut-concrete-floor1

ניסור רצפה מבטון

בדומה לכל ניסור בטון שאנו מבצעים, אם זה קירות, גגות,עמודים, שלד או כל קונסטרוקטה אחרת – אנו בעלי ניסיון בניסור רצפה עשוייה בטון יצוק שזור בברזל לחיזוק וגמישות.וואצאפ ניסור בטון
לאחרונה הגענו לאיזור תעשיה בו נמצא אולם גדול ובעל 2 קומות אשר ההפרדה ביניהם היא עם רצפת של בטון. הבנחיות היו לנסר את רצפת הבטון במרכז האולם, ולהשאיר את חלקה של הרצפה עם המדרגות עמות שהם. כך שכל המבנה הענק יהיה גלרייה אחת גדולה וגבוהה. כולל אפשרות של גישה במדרגות למפלס השני- כלומר לקומה השניה באולם לכל אורך הקיר.

 

וואצאפ ניסור בטון

ניתן להבחין כי רצפת בטון זו יצוקה בכל השטח על פני כל האולם שאמור להיות בעתיד גלרייה. הגישה אל הרצפה – שהיא בעצם התקרה של קומה ראשונה – הגבוהה בעזרת מלגזה גדולה אשר המנשא שלה מחזיק ומונע מהרצפה ליפול כלפי מטה לאחר סיום ניסור בטון במשטחים מוגדרים מראש. את המשטחים, המקטעים במבנה ניסרנו אחד ארחי השני, כאשר בסיום כל ניסור של מקטע – פינינו את רצפת הבטון אל מיכל אשפה מיוחד לפסולת בניין. העובי של רצפה זו אינו גדול והוא סטנדרטי יחסית לכל פרוייקט דומה, קורה לעיתים שאנו מוזמנים לבצע פרוייקט בו הרצפה יותר עבה או גבוהה, וגם לעיתים בשטח הניסור קיימים קשיים טכניים  – שמן הסתם אנו מצליחים להתגבר עליהם.

חייג 0508822648