ניסור בטון במרכז

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון במרכז

ניסור בטון במרכז

ניסור בטון במרכז הארץ עם חברת ש. ר. שפועלים בישראל כבר 29 שנים. מחיר זול וביצוע עם כלי עבודה וציוד חדש ומשוכלל לקידוח וניסור מקצועי. השרות ניתן בכל ערי המרכז וישובים סמוכים. גם קירבה לאיזור תענה על ידינו. ש.ר. ניסור וקידוח בטון קיימת בישראל 29 שנים (נכון לשנת 2023 ) יש אצלנו כמה צוותי עבודה מיומנים. בכל צוות מנהל פרוייקט בעל ניסיון רב שנים, ועובדים מוכשרים. אנו דואגים מידי תקופה לרענן נהלים, תהליכי עבודה ובטיחות. בכל כמה חודשים גם מקיימים עידכון והיכרות עם ציוד וכלים חדשים. הללו חודרים לענף השיפוץ עם טכנולוגיה חדשה. וכל הניסיון שלנו – כולו לרשותכם.

מחיר ניסור בטון במרכז

יש נטיה לחשוב שמחיר מוצרים ושירותים בכל תחום – יקרים יותר במרכז. זה לא נכון, לפחות מבחינתנו, כי אנו מחשבים את העלות לביצוע לפי קריטריונים בשטח. פעולת ניסור בטון מורכבת גם מפעולות נוספות. היא גם תלוייה בגורמים שונים, לא תמיד רק בכמות ובעובי הבטון המזויין בפלדה. מחיר ניסור בטון במרכז הארץ זהה לחלוטין לכל מקום אחר. המחיר ההתחלתי הוא 150 שח למטר אורך אבל עלול להשתנות בהתאם לעלויות נוספות.  החישוב של העלויות בהתאם לדרישת הלקוח, מה צריך לנסר ולקדוח. כל עבודה כזו במרכז או בצפון ובדרום שונה אחת מהשניה. לפעמים צריך להוסיף לתחשיב עלות ציוד הידראולי עמו מנופים או במות. גם לוקחים בחשבון מחירי הובלה והטמנה של הפסולת במטמנה מאושרת. קורה שאין אפשרות להגיע אל האיזור עם זרוע הרמה. לכן מוסיפים מחיר של באגר נייד שיכול לשאת פסולת בטון.

סוגי פרוייקטים במרכז

לרוב באיזורי המגורים הכי שכיח זה ניסור קירות ממד לפתיחת חלון או דלת נוספת. יש לא מעט עבודות של קידוח בבטון לאיוורור או צנרת מייבש כביסה. לעיתים במבנים גדולים אנו קודחים מספר רב של חורים בבטון למזגן :  לתעלות וצנרת. במבנים גדולים  יש בקשות של ניסור רצפת בטון ועמודים או חלק מחניון תת קרקעי. בעלי בתי קרקע לא מעטים מחליטים להסיר פרגולה מבטון שבנויה מעמודים וקורות עליונות. לאחרוהנה אף ביצענו פרוייקט במרכז של פירוק גשר בטון שלם ישן. במקומה ייבנה מחלפים וגשרים חדשים נוספים.

זמינות מהירה לניסור בטון וקידוחים במחוז המרכז

צוותי העבודה פרוסים בכל רחבי הארץ, ולכן במחוז המרכז ההיענות לקריאה מהירה מאוד. ישנם מטלות גדולות של ניסור בטון בתל אביב, שמצריכות יותר עובדים וציוד. הניידות והיכולת גישה של כל קבוצה לחבור לעיר המרכזית – חשובה מאוד. לכל קבוצת עבודה סמוכה למרכז הארץ יש את כל המסורים, המקדחים והציוד הדרוש לביצוע כל פרוייקט. אבל לפעמים זקוקים לגנרטור נוסף באתר הפעילות. ואז העבודה מתנהל כייאות ללא עיכובים. כך שצוות מרכז עומל על הניסור, והשני על קידוחי הבטון הדרושים.

קידוחי בטון נפוצים במרכז

כאמור רבים דורשים קידוח בטון בממד לכניסת אוויר צח. הקוטר של החור מ 6 צול ועד ל 16. בבתים פרטיים גם מוסיפים קדיחה לארובת מייבש כביסה או ארובת קמין. פני השטח הפנימי של החול החלול חלק ועדין. בשונה משבירה של קיר בטון או חיתוך ידני. בבניינים עם מרתפים וחניונים תת קרקעיים אנו קודחים חורים בשורה. הדרישה הזו מאוד נפוצה בקרב קבלני השיפוץ לאפשר כניסה של איוורור פנימה. יש שמתקינים משאבות עם כנפונים מסתובבים שמוציאים החוצה את הפיח מהרכבים.

ניסור בטון בבתי מגורים במרכז

מבחינת הנדל”ן  אזור מרכז הארץ ומשופע במבנה דירות גבוהים למגורים. חלקם נמצאים בתוך מתחמים סגורים שמספקים את כל השירות הדרוש לדייר. בנוסף כל איזור המרכז שבטבורה נמצאת העיר תל אביב, מהווה אזור מסחר די משמעותי בישראל. מלבד המסחר המרכז  משופע גם בחברות בניה, קבלני בניה ונותני שירותים. ישנם לא מעט חנויות וספקים של חומרי בניין כולל בטון ,כלי עבודה, ציוד הנדסי כבד וכדומה. הרצון לבצע שינויים ושיפוץ בדירות לעיתים מחייב ניסור קירות או חלקי מבנה. בין אם זה ליצירת פתח מעבר בין חדרים או הסרת חלק ממדרגות. לא מעט מהפפרוייקטים במבנים בני 4 קומות ישנים – זה הסרת חלק מהרצפה בכמה קומות לצורך התקנת מעלית ביניהם.

הריסת מבנים במרכז

המגמה  של השנים האחרונות  מבחינת פרויקטים של פינוי בינוי גדלה עם הזמן. זה יוצר ביקוש להריסת מבנים, או פירוק מבנה והריסתו עד היסוד כדי להקים במקומו כמה מבנים. הבניינים החדשים יהיו הרבה, הרבה יותר גדולים. גם כמות הדירות תגדל בהתאם. כדי לפרק מבנה קיים  מתחילים בדרך כלל בעבודות ניסור בטון ביסודות הבניין, הכלונסאות. אותם עמודי בסיס המבנה שיצקו עמוק בתוך האדמה. לעיתים מבתקים את הבטון ביסודות הבניין המחוברות לראש הכלונסאות. בארצות הברית נוהגים להפיל בניין על ידי פיצוץ חומרי נפץ בצורה מבוקרת. בישראל עושים כמה פעולות מקדימות של חיתוך הבטון  ורק אז  מגיעים שאר הכלים עם המנופים וציוד מכאני הנדסי – (צמ”ה) ומפילים את  המבנה.

 

חייג 0508822648