קידוח בטון בקטרים גדולים

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

קידוח בטון בקטרים גדולים

קידוח בטון בגובה

קידוח בטון בקטרים רחבים

שרות מקצועי של קידוח בטון בקוטר גדול למטרות שונות. קדיחה במקדח 2 עד 20 צול במחיר כדאי. לצנרת רחבה או תשתית גדולה של כבלים. וואצאפ ניסור בטון כחברה מקצועית בתחום ניסור וקידוח בטון אנו עושים מידי פעם לבצע קידוחים וחורים בחומות מבוטנות מזויינות בפלדה.  בפרוייקט זה ביצענו חורים בקוטר של 20 אינצ באתר בניה של חברת גרין מבנים. גם כאן כמו בניסור בטון השתמשנו במקדחים מיוחדים שיש בהם יהלומים. הקידוחים נועדו להעברת צנרת מסוגים שונים. את הפרוייקט הזה יישמנו בסביבת העיר קיסריה.

קדיחה בבטון במקדח גדול

אחת ההנחיות היתה לבצע קידוחי בטון באופן מקצועי בגבהים שונים.  קיבלנו מפרט טכני, שרטוטים והנחיות מנהלים ומהנדסים. לצורך כך הוקמו פיגומים בגובה בהתאם לכל מיקומי הקידוחים הנדרשים.  עשינו שימוש במקדח גדול רחב יחסית במידה של 20″  צול. מקדחים אלו חלולים ובקודקוד ישנם יהלומים מיוחדים. וואצאפ ניסור בטון אלו הופקו במעבדה לצורך עבודה קשוחה וחדירה בבטון באבן ובפלדה. המקדח נע סביב צירו במהירות גבוהה מאוד. למרות גודלו הוא לא מתנדנד כי קיבענו אותו לקיר בחוזקה. בעת החיכוך אנו מצננים את נקודת המגע עם מים זורמים. הם שומרים על המקדח שלא יתכופף או יפגם. וגם סופחים אליהם את אבקת הבטון ונשפכים מטה. במקום שהיא תתפזר לחלל האוויר הפתוח ותפגע בנשימה.

קידוחים למטרות שונות

אנו נותנים שרות לא רק לתשתיות של חברות בניה גדולות, גם קידוחים קטנים יותר. כולם חלולים שדרכם יש מעבר של אוויר. בבתים פרטיים אנו נדרשים לחורים קטנים יותר בהרבה. קודחים לארובת קמין, למייבש כביסה, לצנרת מזגן וכדומה. קוטר המקדחים הקטנים החל מ 2 צול ומעלה. הרבה פעמים אנו משתמשים בבית פרטי במקדח ה 4 צול. כבר קדחנו בעבר גם ברצפת בטון מזויין בעובי 40 סמ. הלקוח ביקש לצקת עמודים ברצפה, לתמיכה של מרפסת חיצונית בחצר. החישוב ההנדסי נתן תוצאה של 16 צול, לעומק 40 סמ.

חייג 0508822648