קידוח בטון בגובה

קידוח בטון בגובה

קידוח בטון בגובה

 לצורך קידוח בטון בגובה חייבים לעגן את המקדחה במדוייק עם שימוש במנוף הרמה. מקדחה מיוחדת זו קודחת בקוטר גדול בכל בטון חזק וקשיח. החיבור חייב להיות יציב ועמיד לטלטלות ורעידות שנוצרות בעת הקידוח. העיגון והחיבור של המקדחה במדוייק לפי סימון או הנחיות של מפקח או מהנדס מטעם הלקוח.הבטון הינו חומר המשמש לבניה במגוון אלמנטים מעצם היותו חזק עמיד לשנים ארוכות ויציב בפני רוחות וסופות, להבדיל מבתי עץ כמו בארצות הברית. שם סופות טורנדו מעיפות בקלות גגות, קירות ומבנים שלמים מעץ למאות ק”מ. הקידוח נועד למטרות שונות כמו הנחת צנרת להובלת מים או ניקוז קולחין ודולחין, התקנת כבלים של תקשורת או חשמל, החדרת מצלצה מיוחדת לבדיקת האיזור מעבר לקיר הבטון וכדומה…

קידוח בטון בגובה עם מנוף

ביצוע שירות קידוח בטון במבנה גבוה תת קרקעי. לצורך הקידוח שימוש במנוך לנשיאת עובדים בצורה בטיחותית כולל ציוד הגנה. זה לרוב רתמה הנלבשת על גוף העובד ומחוברת לרתמה חזקה אשר בצידה השני מעוגנת בבטיחות אל אלמנט יציב במקום. כך שחלילה אם העובד יימעד או יפול, הרתמה תעצור את הנפילה והוא יישאר קשור ומעוגן אליה. הבטיחות בעת קידוח בבטון בגבהים דומה לפעילות ניסור בטון בגובה לגבי שמירה על בטיחות העובדים. קידוח בבטון גם מצריך קירור של המקדח והבטון עם מים צוננים. זה גם עוזר למנוע פיזור של אבק בסביבת העבודה. מקדח הבטון בקצוות מורכב עם יהלומים תעשייתיים קטנים שמיועדים לכך. המאפיין של יהלומים אלו זה העמידות בעת חיכוך עם חומר חזק אחר. הקדיחה מבוצעת האיטיות מבוקרת תוך כדי חדירה אל הבטון. מידי פעם נוהגים לעצור ולוודא שאין חריגה או בעיה טכנית, וממשיכים אם הכל בסדר.

מחיר קידוח בטון בגובה 150 עד 500 שח

יהי קשה עד בלתי אפשרי להעריך פרוייקט קידוחים בלי לקבל נתונים נוספים כגון : קוטר הקדיחה נמדד בצול ( 2 צול, 3 צול, 4 וכדומה ) והעומק, כמות הקדחים, אילוצי גישה של ציוד הרמה, קשיים טכניים מקומיים כמו חוסר אפשרות להתקרב עם מנוף, אפשרות פינויי פסולת העבודה ושאריות הבטון וכדומה. בדרך כלל מחיר קידוח רגיל שלנו ללא התחשבות בגובה נע בין 150 ש”ח ועד 500 ש”ח. תלויי בכמות הקדיחה, עומק,רוחב המקדח, אילוצים טכניים באיזור… – אם הנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר צרו עמנו קשר ישיר למנהל הפרוייקטים.

חייג 0508822648 דילוג לתוכן