קידוח בטון בגובה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

קידוח בטון בגובה
drilling-concrete-hight2
drilling-concrete-hight3
drilling-concrete-hight4
drilling-concrete-hight5
קידוח בטון בגובה

קידוח בטון בגובה

 לצורך קידוח בטון בגובה חייבים לעגן את המקדחה במדוייק עם שימוש במנוף הרמה. מקדחה מיוחדת זו קודחת בקוטר גדול בכל בטון חזק וקשיח. החיבור חייב להיות יציב ועמיד לטלטלות ורעידות שנוצרות בעת הקידוח. העיגון והחיבור של המקדחה במדוייק לפי סימון או הנחיות של מפקח או מהנדס מטעם הלקוח.הבטון הינו חומר המשמש לבניה במגוון אלמנטים מעצם היותו חזק עמיד לשנים ארוכות ויציב בפני רוחות וסופות, להבדיל מבתי עץ כמו בארצות הברית. שם סופות טורנדו מעיפות בקלות גגות, קירות ומבנים שלמים מעץ למאות ק”מ. וואצאפ ניסור בטון הקידוח נועד למטרות שונות כמו הנחת צנרת להובלת מים או ניקוז קולחין ודולחין, התקנת כבלים של תקשורת או חשמל, החדרת מצלצה מיוחדת לבדיקת האיזור מעבר לקיר הבטון וכדומה…

קידוח בטון בגובה עם מנוף

ביצוע שירות קידוח בטון במבנה גבוה תת קרקעי. לצורך הקידוח שימוש במנוך לנשיאת עובדים בצורה בטיחותית כולל ציוד הגנה. זה לרוב רתמה הנלבשת על גוף העובד ומחוברת לרתמה חזקה אשר בצידה השני מעוגנת בבטיחות אל אלמנט יציב במקום. כך שחלילה אם העובד יימעד או יפול, הרתמה תעצור את הנפילה והוא יישאר קשור ומעוגן אליה. הבטיחות בעת קידוח בבטון בגבהים דומה לפעילות ניסור בטון בגובה לגבי שמירה על בטיחות העובדים. קידוח בבטון גם מצריך קירור של המקדח והבטון עם מים צוננים. זה גם עוזר למנוע פיזור של אבק בסביבת העבודה. מקדח הבטון בקצוות מורכב עם יהלומים תעשייתיים קטנים שמיועדים לכך. המאפיין של יהלומים אלו זה העמידות בעת חיכוך עם חומר חזק אחר. הקדיחה מבוצעת האיטיות מבוקרת תוך כדי חדירה אל הבטון. מידי פעם נוהגים לעצור ולוודא שאין חריגה או בעיה טכנית, וממשיכים אם הכל בסדר.

מחיר קידוח בטון בגובה 150 עד 500 שח

יהי קשה עד בלתי אפשרי להעריך פרוייקט קידוחים בלי לקבל נתונים נוספים. צריך נתונים כגון : קוטר הקדיחה נמדד בצול ( 2 צול, 3 צול, 4 וכדומה ) והעומק, כמות הקדחים. דברים נוספים שמשפיעים על העלות זה אילוצי גישה של ציוד הרמה או קשיים טכניים מקומיים. כמו חוסר אפשרות להתקרב עם מנוף, אפשרות פינויי פסולת העבודה ושאריות הבטון וכדומה. בדרך כלל מחיר קידוח רגיל שלנו ללא התחשבות בגובה נע בין 150 ש”ח ועד 500 ש”ח. בדומה לעלויות של מחיר ניסור בטון ישנם תוספות שנובעות מאופי הדרישה לביצוע. תלויי בכמות הקדיחה, עומק,רוחב המקדח, אילוצים טכניים באיזור… – אם הנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר צרו עמנו קשר ישיר למנהל הפרוייקטים.

קידוח בטון ביהלום

 כדי לקדוח בבטון צריך מקדח יהלום. בדומה לפעולת ניסור בטון ביהלום החיכוך במהירות עצומה של היהלומים מפוררים את הבטון לאבקה עד לחדירה של היהלומים שעל פני המקדחה או המסור. לגבי מקדח היהלום שימו לב שהוא חלול, וגליל הבטון שקדחו נשאר בתוך המקדח עד לנקודה שבה שוברים את הבטון. וואצאפ ניסור בטון אם הקדיחה ביהלום היא לעומק רב אז נוטים לעצור כל כמה מקטעים ולפרק את גליל הבטון שנוצר. אחרי כן ממשיכים. לעיתים מגיעים גם לקצה יכולת המקדח להכיל את הגליל , כי הוא לא ארוך מספיק. ואז גם שולפי אחרוה את המקדחה ומפרקים את הבטון הגלילי.

קידוח בטון בממד

ישנם דירות עם ממד אשר בעת הבניה לא תיכננו פתח עגול או צובר מרובע קטן לאיוורור. כל הממדים בישראל עשויים בטון שחיזקו עם ברזל לפי תקן ישראלי. את היציקה של הממד עשו מתערובת נוזלית של מלט עם מים חצץ וחול כולל רשתות ברזל. לפעמים אנו מבצעים קדיחה בממדים גם להתקנת כבלי תקשורת, צנרת מים או כבלי חשמל. כמובן שמומלץ בתום ההתקנה של האלמנטים לאטום את הממד בבטון באיזור הקדיחה.

קידוח בטון ברצפה

קידוח ברצפה לעומת קידוח בגובה

ישנם מקרים לא מעטים שעובדים קודחים ברצפה של בטון. זה מיועד בסופו של דבר להעברת צינורות ותתפלא לפעמים גם למשהו מעניין. כאשר רוצים לחדור לתוך קיר אנכי עם מקדח יהלום, צריך לקבע את המקדחה כלפי האופק. נדשר חיבור חזק עם עוגנים כדי לתמוך במכונה הקודחת. לבסוף מבצעים כיוון ואיפוס מדוייק. ואילו כשמדובר על קרקע, החיבור הוא כמובן אל רצפת הבטון. זו מבין ברך הידוק מברזל חזק ועמיד לכיפוף. כך שישמש להרבה פעמים ולא יתעוות תוך כדי עבודה. לפני זמן לא רב נתבקשנו לבצע קידוחים רחבים של 16 צול ( 40 סמ) הרצפת בטון. מדובר על יציקה מאוד עבה של מעל  מטר אחד. הקדח  שייצרנו נועד לא פחות ולא יותר לשתילת עצים. כן, לאחר פינוי פסולת הבטון, הנקב היה מספיק רחב לשתילה של עץ בינוני. וואצאפ ניסור בטון המידות הללו הן די שכיחות בענף של שיפוץ ושינויי מבנים. לרוב בעבודה מול קבלנים ומבנים רחבי היקף. אבל אנו מספקים גם שירות קידוח ללקוחות פרטיים בכל הארץ.

חייג 0508822648