ניסור צינורות בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור צינורות בטון

ניסור בטון בצינור בטון

ניסור בטון בצינור בטון

ניסור צינור בטון יבוצע עם אותו מסור יהלום המשמש אותנו בכל פרוייקט ניסור בטון, אבל ישנם תמיד התאמות וגישה טכנית שונה לביצוע.

כידוע בענף הבניה מעדיפים להשתמש בצינורות רחבים לתשתיות הולכת מים או ריקון מי דולחין החוצה מהמבנה. צינורות בטון אלו מאוד רחבים בכדי לספק הולכה מהירה של כמות גדולה של מים. ישנם צינורות בטון המיוצרים גם בקטרים מאוד גדולים עד כדי 200 סמ, שזה יותר מגובה של רוב בני האדם. מייצרים אותם לפי צרכים והתאמות שחישבו המתכננים של המבנים. לעיתים הם יעדיפו להשתמש בקטרים קטנים יותר רק בגלל חיסכון בעלויות. כמובן לאחר בדיקה שיכול הספיקה מתאימה עם מרווח ביטחון. וואצאפ ניסור בטון

ניסור צינור בטון

מידי פעם לאחר הנחת התשתיות על ידי חברת הבניה אנו נקראים לבצע התאמות וחיתוכים או קדיחות כולל ניסור בטון בתוך הצינור עצמו. בדרך כלל רק חלקו הפנימי של הצינור ייחתך עם מסור יהלום מתאים. גם אם ישנם קשיים טכנים או התאמות לוגיסטיות שצריך לבצע – אנו עומדים במשימה. לרוב משתמשים במסילה קצרה אשר נצליח להכניס לתוך צינור הבטון. הקיבוע תמיד עם עוגני ברזל איכותיים למניעת תנודות שעלולות  לגרום למצב מסוכן. החיתוך הוא תמיד בקו ישר אשר חודר את הבטון. כידוע חומר בניה זה חזק מאוד ועמיד לשנים ארוכות. משום כך רוב צנרת התשתיות מיוצרות מבטון. לאחר שהוא התקשה הוא יכול להחזיק מעמד שנים רבות. צינור שיצקו מבטון מיוחד גם עמיד לעומסים של משקל מעליו. ואם הוא ממוקם מספיק עמוק באדמה – אפילו משאיות כבדות יכולות לעבור מעליו והוא לא יקרוס.

ניסור צינור בטון ביהלום

כדי לעצב את חלקו, או ליצור פתחים וחיבורים אי אפשר לחצוב ולשבור אותו. הבטון בוודאות יסדק ואף יישבר לחלקים, לכן חורצים וחותכים אותו על ידי ניסור יהלום בקווים ישרים וללא סדקים או פציעות בפינות. היהלומים הם החומר שבא במגע סיבובי מהיר עם הבטון של הצינור, וחודר אותו עד גמר הניסור. יצרני המסורים בוחרים את היהלום התעשייתי כי הוא חומר הכי חזק בטבע. אבל חשוב לדעת שאלו יהלומים תעשייתיים מלאוכתיים. הם נוצרים במעבדה בתהליך כימי והפעלת לחצים על סוג של פחמן.

ניסור צינור בטון לתעלות ניקוז

וואצאפ ניסור בטון צינורות בטון משמשים גם חברות תשתית לניקוז מי גשם או תעלות מים. לעיתים סוללים כביש מעל תעלה וכדי להימנע מסחיפה, בונים את הכביש מעל התעלה ומשאירים מעבר חופשי למים שחוצים את כיוון הכביש. מתחת לכביש מציבים צינור בטון בקוטר מתאים אך לעיתים הוא ארוך מידיי. אנו חותכים וגם מנסרים צינורות בטון כאלו שיתאימו למידות התעלות. ישנם פרוייקטים של עבודות בטון אשר נועדו לחבר ולהשיק כמה צינורות יחד. ולכן לעיתים העבודה מתבצעת במרחק של עשרות מטרים מניסור לניסור. הדיוק והביצוע המקצועי שלנו מגובה בעשרות שנות ניסיון. אנו מעניקים חשיבות רבה לאיכות של טיפול בכל צינורות בטון קיימים. חשיבות הכיוון של דיסק היהלום מול הדופן המבוטנת בבטון מיוחד רבה. סטיה קטנה תשיג תוצאות עגומות של חיתוך.

 

חייג 0508822648