ניסור פיר בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור פיר בטון

ניסור פיר בטון

ניסור פיר בטון
ישנם לא מעט פרוייקטים אשר בהם אנו מתבקשים ליצור חציבה ברצפת בטון לצורך יצירת מדרגות או ניסור פיר בטון אשר יאפשרו גישה רגלית למיקום מסויים. לרוב הקבלנים חוצבים ברצפה בור מספיק עמוק ואז בונים ויוצקים את המדרגות הנדרשות.במקרים אחרים פשוט לאחר ההריסה מקבעים מדרגות מברזל בצורת סולם לטיפוס. אולם זהו אינו פתרון אידיאלי ונוח לגישה. ולעיתים מסוכנת. אנו בחברת ניסור בטון ש ר  יודעים לתת מענה גם מ-2 הבחינות. חציבה ניסור וכתוצאה מכך מתקבלות מספר מדרגות מאותו בטון קיים אשר נוצק בעבר.

תחילה אנו מנסרים וחותכים את הבטון מהצדדים של היחידה המוצקה. המרחק בין הניסורים האנכיים הם בעצם רוחב המדרגות הדרושות. לאחר מכן מנסרים את מדרך המדרגה האופקית, עליה בעצם דורכים. כך בצורה עקבית ומדוייקת אנו מנסרים בטון שלב נוסף אופקית משני הצדדים ואחרי כן שוב אנכית ליצירת מדרגה נוספת לדריכה רגלית. עד לקטע זה תהליך ניסור בטון זה בעצם אותם שלבים של ניסור ויצירת פיר ברצפת בטון יצוקה ועבה במיוחד. את אותן מדרגות למדרך אנו יכולים להמשיך ולנסר אופקית ואנכית עקב בצד אגודל עד אשר יהיה ניתן לנתק אותן ממקומן. התוצאה הסופית בצורת פיר בעל זוויות של 90 מעלות בין הקירות לרצפה בצורה ישרה ומהוקצעת.
האפשרות האחרת של יצירת הפיר הייתה חציבה עם מחפרון באופן אלים וחזק אשר הייתה יוצרת מעין בור פרובזורי ואז הלקוח היה צריך לבנות ולצקת את קירות הפיר עם ברזלים ועץ- ולאחר מכן לצקת אליו בטון מזויין. ייתרון נוסף של הניסור לעומת החציבה הינו הדיוק ומשנה הזהירות שדרושים בכדי לא לפגוע בצנרת מים קיימת ותשתיות דומות. ניתן לראות בתמונות המצורפות מספר צינורות תשתית שנוצקו בעבר ברצפה. את פינוי חלקי הבטון אפשר לעשות עם מנוף או כלי נגיש אחר לתוך המבנה התת קרקעי הזה.
פעילות נוספת ומקובלת יותר היא ביקוע חלקי הבטון – אותן קוביות שניסרנו – בעזרת פטישון לגדלים קטנים יותר שאפשר לפנות עם מריצה או מסוע אחר. חברת ש ר ניסור בטון נותנים מענה לא רק של ניסור סטנדרטי – אלא גם תיכנון מוקדם ופיקוח הנדסי לעמידה בביצוע מקצועי. הניסיון ומקצועיות הצוות בשטח יחד עם כלים מתאימים לניסור מבטיח פתרון מבני ללא לכלוך מיותר ובמיוחד הימנעות מגרימת נזק במקום הפעילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חייג 0508822648