ניסור מדרגות

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור מדרגות

ניסור מדרגות

פירוק מדרגות בטון מתחיל בשלב קיבוע המדרגות למתקן נשיאה. אחרי כן מדידה וחדירה לבטון עם המסור בנקודה הכי קרובה לקיר התומך. מציבים ומחברים את המסור עם מסילת התנועה. מתחילם לנסר מהחלק התחתון ביותר שניתן. רק אחרי כן חותכים את המדרגות במדוייק ככל שיותר קרוב לקיר המחבר. אם מדובר במדרגות של כמה קומות, נוטים לנסר אותם במקטעים של קומה אחרי השניה. המדרגות הם חלק בלתי נפרד משלד המבנה. הם נוצקו ומקובעים בדרך כלל לקיר עם ברזל ובטון. לפעמים אלו מדרגות לוליניות הסובבות סביב ציר מרכזי בלתה נראה. וואצאפ ניסור בטון והחיבור הוא בבסיס הרצפה ובחלק העליון.

ניסור מדרגות עם מסור יהלום

גם מקרים אחרים קיים  חיבור רצפתי עם בטון וברזל בתוכו אל כל קומה ממרכז המדרגות. כדי לפרק ולבצע חיתוך על ידי ניסור בטון אנו מקבעים את חלק המבנה. כלומר את המדרגות המיועדות להסרה. קושרים אותו עם שרשראות או רצועות. השרשראות התומכות בהן חייבות להיות חזקות ויציבות עם תמיכה מקסימלית. בעת הניתוק של המדרגות מהמבנה הן עלולות להתנדנד לצדדים ולפגוע בעובדים או גם במבנה. ניסור מדרגות בטוןבעלי ניסיון יודעים היכן להציב את המנוף התומך, ובאיזה נקודות יש לחקשור את השרשראות.

ניסור צינורות וכבלים במדרגות בטון

צריך להבין כי בשנים האחרונות נוהגים קבלני בניה להעביר צנרת בתוך יציקת המדרגות. כל תוואי החשמל או תקשורת ולפעמים גם צינור מים. גם מטעמי בטיחות, וגם נוחות. הכבלים מונחים בין ברזלי היציקה בתוך צינורות אטומים מיוחדים עמידים לחום הבטון. כך מתאפשרת הולכת כבלי חשמל ותקשורת בין קומות המבנה ללא חציבה בקירות. לכן בעת הכנות של ניסור מדרגות בטון בבית או במבנה עושים בדיקות. צריך לבדוק ולוודא שניתקתם את החשמל וגם את התקשורת. חברת ניסור וקידוח בטון ש ר  לא לוקחת אחריות על צנרת בבטון שהיא חותכת. אף חברה לא תיטול על עצמה את זה. האחריות לבדיקה הינה של הלקוח. גם מקבלים ממנו הסכמה מתוך ידיעה ברורה. אי אפשר לחתוך שום חלק בבטון בלי לפגוע בתשתיות אם הן נוצקו בתוך הבטון.

 

מחיר ניסור מדרגות בטון

אל תצפו למחיר של שבירה והריסה. כאן תמיד צריך לשים לב לדיוק ובמיוחד להמנע מגרימת נזק לבניין. בעת הבניה התקן מחייב תוספת פלדה למדרגות. קבלנים מטמיעים מוטות פלדה ורשתות מתאימות ביציקה. ההוספה תורמת לחוזק, גמישות ויציבות. חלקם ייצקו את התערובת עם המלט הנוזלי יחד עם שלד במבנה.  שבירה אלימה עם פטישים, יערערו חלק ממכלול הבניה. החיתוך עם מסורי יהלום תעשייתי – זול יותר. מחיר ניסור בטון תלוי בכמה גורמים. מלבד הכמות ואורך הקטע. אנו מחשבים כמו כולם עובי ושטח כולל, ציוד תמיכה נידרש, כלים מיוחדים כשצריך. גם יכולת גישה והוצאת הפסולת מעלה את הערך הכספי לביצוע. לכל אלו ישנם עלויות והן משתנות בכל עבודה שונה.

חייג 0508822648