ניסור חומת בטון מה המחיר ?

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור חומת בטון מה המחיר ?

ניסור קיר חומה מבטון

ניסור חומה מבטון כיצד ועלויות

גדר או חומה אשר מהווה מחסום למעבר או מסתירה ויוצרת פרטיות. מחיר ניסור חומת בטון נקבע לפי כמה פרמטרים. אנו יודעים כיצד לחתוך אותה, את חלקה או אפילו רק לבצע פתח. לרוב כאשר קיים קיר או חומה של בטון אנו מנסרים אותה בכיוון אורך ורוחב כדי להסיר אותה. וואצאפ ניסור בטון אולם ישנם גם פרוייקטים של עיצוב ותיקון חלקי בחומה מבטון. יש נם גם הזמנות של ביצוע קיצוץ לרוחב לצורך עיצוב אסתטי מחודש או תיקון פגם מובנה. בדרישה של ניסור בטון אנו חודרים את הקיר מצד אחד למשנהו, כאן נתבקשנו רק לבצע חיתוך בבטון ולשמור את החומה במקומה. ניסור רגיל הינו שכיח אולם פה רוחבו של הקיר הינו סטנדרטי. התחלנו  להקטין את הרוחב, קצצנו אותו על כל שיטחו. ההסרה של חלק מהחומה במידה של 10 סנטימטר בכדי לצמצם את הרוחב-העובי של הקיר בשפה הרגילה.

כמה עולה לנסר חומת בטון ?

ראשית אנו בוחנים את המקום ספציפית, בודקים מיקום ואפשרויות טכניות. רק אז מתחילים לקבל נתונים לחישוב העלות. לפעמים רוב משאבי העבודה זה שימוש בציוד הרמה, תמיכה של מנוף, תומכות נגד נפילה וכדומה. מחיר ניסור בטון למקרה זה הינו כ 240 שח למטר – אבל הכל בהתאם לנידרש. בפרוייקט האחרון נוצר הצורך למקם את המסור במדוייק ובוצע שימוש בזווית מפלדה למיקום הרגליים של המסילה.  כאשר אין מקום למקם את הרגל, משתמשים בזווית בכדי שתיצור בסיס אחיזה חזק ויציב לקיבוע. וואצאפ ניסור בטון זוויות הפלדה לקיבוע מסומנות בצילום למעלה. הדיוק בניסור זה היה חשוב מאוד בכדי לשמר את אותה החומה במקומה ולהמשך השיפור האסתטי.

זה אותו מחיר לניסור קיר ?

בעולמנו ועם הניסיון שלנו אנו יכולים לקבוע – אין קיר דומה למשנהו. ובמיוחד ישנו שוני בין חומת בטון אחת המיועדת למחסום, לאחרת שמהווה תחליף לגדר. מחירו של חיתוך קיר בטון הינו כ 250 שח. אבל זה גם תלוי בעובי הקיר, כמות הניסור, ציוד נידרש ועזרים שונים כמו מים זורמים מצינור או חשמל מגנרטור. אין אפשרות לחשב עלות כספית ללא בחינה וחבדיקה במקום. גם אם תשלחו סרטונים או תמונות. אולי זה יצמצם את טווח גבול עליון ותחתון לפרוייקט. כך תהיה רק הערכה כלכלית, אבל גם אם סטיות תשלום לפי מצב באיזור הבניה.

 

חייג 0508822648