ניסור בטון בין קידוחים

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בין קידוחים

ניסור בטון בין קידוח

קידוח בטון למניעת חריצה

כאשר להב המסור העגול מגיע לקצה הקטע, הוא פולש מעט למעבר לסוף. לכן מבצעים ניסור בטון בין קידוחים בסוף כל קטע.  יש כמה לקוחות שמבקשים למנוע זאת, במיוחד אם הרצפה נניח עבה מאוד. כי אז קוטר המסור גדול יותר. כך שהחריץ מעבר לקצה הסימון גדול ומשמעותי יותר. לכן אנו מבצעים קידוח בבטון בקצה הסימון למניעת הפלישה.  בתחילה קודחים בקצה הגבול של המקטע שבו צריך לבצע את הניסור. הקדח החודר עד הסוף, מדוייק ולא פולש מהסימון של מנהל אתר הבניה והשיפוץ. החיתוך מקדח אחד אל השני מבטיח שלא יישארו בקצוות הרצפה הנותרת חריצים וסימני ניסור וחיתוך. וואצאפ ניסור בטון כחברה מקצועית אנו מקפידים הביצוע למניעת פלישה חיצונית מהאיזור. לא משנה מיקום, בכל אתר בניה קיים או איזור או מבנה אשר בו מבוצע השיפוץ.

קדיחה בבטון בקצוות מונעת קווי ניסור

המציאות הטכנית בטכנולוגיה הזו, יוצרת מצב של שארית חריצים שממשיכים כמה סנטימטרים. כאשר אנו מנסרים וחותכים חלקי בטון שטוחים – נוצרים קווי ניסור או חריטה כמו שהתבטא לקוח. וואצאפ ניסור בטון לרוב ניתן לראות את קווי החיתוך הללו אשר נותר בהם האלמנט של המבנה. יש האומרים כי החריגה המאולצת הזו של המסור אל החלק שנותר עלולה להחליש את שאר המבנה. זה יכול להיות נכון במקרה שקווים אלו הם משמעותיים וארוכים של כמה עשרות סנטימטרים. הם עלולים להוות סכנה אם נותרו על יסודות וקורת אשר מחזיקות את כל הבניין. ישנה הערה שצריכה להאמר אם לא מבצעים קדחים בקצוות. ישארו אותם “שובלים” של הניסור בצורת קווים חרוטים.

קידוח מדוייק בבטון לפני הניסור

אם מלכתחילה נתבקשנו להמנע מחריצים – האפשרות הנפוצה היא לבצע קידוח בטון בקצה של מקטע. אלו חייבים להיות מדוייקים מבחינת המיקום שנקדחו. ממש על הנקודת קיצון של החיתוך המיועד. ורק לאחר מכך מתחילים בפעולת ניסור בטון מחור אחד עד לשני וללא פלישה אל שאר המשטח. מבחינת הלקוח חשוב להבין כי עלות הביצוע של הפרוייקט תהיה מעט גבוהה יותר מאשר ניסור רגיל עם שאריות של חריטה. שהרי מחיר ניסור הבטון בהתאם לנפח שמסירים. כאן במקרה זה ישנה עלות מחיר נוספת של החורים בקצוות.

קדחים עמוקים במקדח יהלום

בהרבה מבנים עם מפתח רחב, כלומר אולם ללא עמודים הבטון מאוד עבה. עבה ועמוק, כי הוא אמור להיות חזק ותומך בכל הבניין. רואים זאת לרוב בחניונים תת קרקעיים שם נדרש יכולת עמידה בעומס. הרבה תנועה של מכוניות ששוקלות בממוצע 1200 ק”ג יוצרת מאמצים ולחצים על המבנה. לכן הרצפה מבטון מזויין בפלדה ובעומק ממוצע של 50 סמ. לחדירה ויצירת קדחים וחורים עמוקים, אנו משתמשים במקדחים כוס חלולים. בקצוות המקדח שבבי יהלום תעשיייתי עמיד לחיכוך. הוא אשר חורך ומתחכך בבטון ובברזל וחודר אותם. ישנם מקדחים כאלו בקטרים שונים החל מ 2 צול ועד 18 או 20 צול. שלנו מספיק ארוכים כדי להגיע לקצה השני גם אם עומקו 100 סמ.

חייג 0508822648