ניסור בטון לחלון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון לחלון

ניסור בטון לחלון

ניסור בטון לחלון בכל סוג בטון

לשרותכם ניסור בטון לפתיחת חלון. חיתוך וקדיחה בכל בטון ובכל עובי של בטון. הבטון הוא חומר בניה מעולה ומיוצר מתערובת צמנט, חול, חצץ וברזל יציקה. וואצאפ ניסור בטון בטון משמש את ענף הבניה והשיפוצים, ובגלל התכונות שלו כגון חוזק קשיחות ועמידות הוא אף אחד עיקריים לשימוש במבנים רחבי יידיים כגון אולמות ומרתפי חניה. בטון יצוק משמש להרבה חלקי המבנה כמו קירות, גגות, רצפות, עמודים שלד בטון חומות ומעקות, מדרגות פרגולות או מרפסות ואדני חלונות. לא פלא שהבטון משמש גם במסלולי נחיתה של מטוסים או כבישים. אנו חברת ש ר ניסור וקידוח בטון בעלי ניסיון של 27 שנים בתחום עבודות בטון שצריך להסיר או לקדוח. ולא רק זה, אלא כמובן פינוי כל חלקי הבטון והפסולת ממקום העבודה.

ניסור פתח לחלון בקיר בטון

יש לכם ממד או חדר עם קיר בטון יצוק ? אנו יכולים לתת לכם פתרון של ניסור בקיר בטון לפתיחת חלון. חלון קטן או גדול, זה לא משנה עבורנו. כי לנו חשוב הדיוק והביצוע הנקי ובמינימום רעש. לפני החיתוך של הבטון, מדידה מדוייקת וקווים עליונים או אנכיים של החלון הינה חובה. בנידה וקיים חלל מעבר לאנשים או תחבורה מצידו השני של הקיר – מקבעים וקושרים עם שרשראות את קוביית הבטון שנסיר. אנו גם נדאג להניח צמיגים משני צידי הקיר כדי למנוע פגיעה ברצפה בעת נפילה של הקובייה שמסירים. לביצוע החיתוך והניסור מחברים את המסילות של המסור החשמלי לקיר במקביל ובמיקום מדוייק. חובת ההקבלה בין העליונה לתחתונה בקו האופק הינה חשובה. לא מומלץ לזלזל ולא לסטות אפילו בס”מ אחד.

פתיחת חלון בקיר פנימי

חיתוך בין 2 חדרים בבית פרטי, משרד או כל מבנה גם נועד ליצור חלון. נניח שיש ממד והקיר הגובל שלו הוא אל מרפסת או אפילו חדר תינוק סמוך. הדבר אפשרי ואף בוצע על ידינו כבר המון פעמים. כל עוד אין פגיעה בחוזקו של המבנה הדבר אפשרי. מבחינת החוק גם אין מניעה לביצוע שינויי עיצוב בבית פרטי. למקה של חלון נוסף בממד – מומלץ להתקין חלון בטיחות תקני של מרחב מוגן לאחר סיום הניסור של הבטון.

 

חייג 0508822648