ניסור-בטון-הפוך-1

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור-בטון-הפוך-1

ניסור בטון הפוך

ניסור בטון הפוך לצרכים שונים

ניסור בטון הפוך הינו מצב טכני בלבד ואינו שונה ממש מעבודת ניסור בטון אחרת שהרי רק את המסור אנו מקבעים במיקום שונה. הקיבוע והחיבור של מסילת המסור בטון כלפי מעלה בגלל שאין אפשרות לעשות זאת כרגיל, או שזה מכוון מלכתחילה. לכן שצריך להסיר חלק בטון בתיקרה או קורת בטון והניסור יכול להתבצע רק מלמטה – נראה כאילו המסור מנסר הפוך. וואצאפ ניסור בטון בעת ניסור בטון הפוך עדיין צריך לקרר את המסור ואת איזור החיכוך באופן תמידי במים זורמים.

ניסור הפוך

יש לנקוט כמה צעדי הכנה לפני התחלת ניסור הפוך : חשוב לבדוק שלא רק המסור מקורר אלא גם הבטון מקורר מספיק. כי המים מטבעם נוטים לנזול מטה מהמסור אל הרצפה. חשוב מאוד לשמור מרחק בעת החיתוך כי לחלק הבטון העליון יש נטיה לעיתים ליפול ממש רגע לפני שהמסור הגיע לקצה החלק המיועד לניסור. זאת כמובן בגלל הגרביטצייה של הבטון כלפי מטה, אל הרצפה.
קורה לא אחת שמשנים ייעוד של חדר או אולם או חלקו ומעוניינים להעביר צנרת מים לתוכו, אך דא עקע הקירות עשויים בטון מזויין. כאן נכנס לתמונה חיתוך בעזרת יהלום או מקדחת יהלום בקטרים שונים עבור כניסת מים ועבור יציאה של ביב השופכין כלפי חוץ לרוב דרך הרצפה. הדוגמאות הינן רבות גם עבור השחלת ארובה של קמין, או פתיחת צוהר קטן דיו למעבר פורצים אך מספיק גדול עבור האיוורור. ידוע שבמקלטים יש גז ראדון במסוכן לבני אדם ונספג בגוף בעת נשימה. כבעלי ניסיון של מספר שנים רב פעלנו בעבר גם מול קירות בטון רחבים מאוד, כאלו שעוביים גדול מהרגיל בבתים פרטיים.

חייג 0508822648