ניסור בטון לדלת

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון לדלת

ניסור בטון לדלת מעבר

ניסור בבטון לדלת

בבתים פרטיים ניסור בטון עבור דלת, מבוצע במידות של רוחב הדלת ותוספת 10 סמ למשקופים מהצדדים. המידות  בדירות מגורים בישראל  הן די סטנדרטיות. למשל רוחב דלת ביתית הינו 80 סמ,ולעיתים גם 70 סמ אם זו פנימית. את אלו ניתן למצוא כמעבר בין חדרים או חדרון כביסה צדדי וכדומה. נהוג לנסר בטון עם דיסק יהלום עגול, כי רוב הקירות אינם רחבים יותר מ 30 סמ. קרה שהיינו צריכים לחתוך בטון ברוחב של 45 סמ בקיר מרתף בכולו היה יצוק מבטון. וזה לא מלאכה שמבצעים כלאחר יד ובמהירות ללא הכנות. וואצאפ ניסור בטון לכולם ידוע שבטון שיש בו מוטות פלדה כבר מהשלב של היציקה – הוא מאוד חזק. הוא בעל תכונות של עמידות וחוזק שיכול גם לשמש כשלד של בניין גדול. את הבטון מייצרים מאבקת צמנט שזה מלט, יחד עם חול אבני חצץ ותוספת מים להדבקה. יותר מידי מים והבטון יהיה חלש יותר. אבל פחות מידיי לא תהיה דלילות של התערובת ולא תתבצע הדבקה ראויה של כל המרכיבים.

דלת בקיר בטון

כל פתח בבטון למעבר המאפשר גישה של אנשים יחד עם ציוד קל – יכולים לתחום בדלת. גם אם זה חומה או קיר של ממד.  מחסום או מעקה מפריד בין מפלסי חניון, או מחיצה אחרת שיצקו מתערובת מלט ופלדה. כמובן שמזגו אותה לתבנית מתאימה שהכינו מראש. כל תבנית שהם מכינים וקושרים עם חוטי ברזל, אמורה להיות חזקה וללא רווחים למניעת זליגה של החומר הסמיך. בדרך כלל מייצרים תבנית מעץ והוא נפוץ בקרב טפסנים בענף הבניה. הידעתם שהם נוהגים למרוח מעט שמן מנוע על פני הקרשים למניעת הידבקות של הבטון בתהליך ההתקשות. אם סיימו להקים קיר בטון שלם שמהווה מעין חסם בין חדר אחד לחלל אחר במבנה – אפשר לחתוך על ידי ניסור קיר בטון זה. כך אנו מבצעים בו חריץ במידות המתאימות לרוחב משקוף של דלת. לאחר מכן אפשר להתקין דלת בקיר בטון עם מתקין של חברת דלתות. חלק מהלקוחות אף מעוניינים בדלת ביטחון של ממד רק עקב הבטיחות והבטחון שהיא מספקת. היא מעט רחבה יותר ואף בעלת  משקל גדול יותר. הדיוק של הפתח בקיר מאוד חשוב, שכן סטייה קלה עלולה לייצר בעיית איפוס וסגירה טובה.

מסור עבור ניסור בטון לדלת

כאמור השימוש המוכר יותר בקרב העוסקים בענף זה מסור הדיסק העגול המחובר על גבי מסילה. לא ממש מקובע, אלא מניעים אותו ומכוונים את התזוזה עם שלט רחוק חוטי.  הוא עשוי כולו מפלדה ובקצוות העיגול ישנם שיניים חדות. אליהם הידקו שבבי יהלומים לפורר את הבטון או הפלדה שבתוכו והאבן. המהירות של הסיבוב והחיכוך בחומר קשה וחזק יוצר חום גבוה. ללא קירור הלהב יתעקם, ויתנפץ לכל עבר עד כדי סכנת פגיעה אמיתית. נוהגים לצנן אותו עם מים זורמים על פני שטח המגע וכך אף מונעים פיזור אבק. האבק זה בעצם תוצר של הפירור שמבצע המסור בבטון. אלו גרגרים מיניאטורים שמתפזרים בתוצאה מהחיתוך המהיר. אבקה זו מסוכנת לנשימה ועלולנה לגרום לנזק למערכת הנשימה של מי שנשם אותה.

חייג 0508822648