ניסור בטון בתמונות

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

גלרית תמונות ניסור בטון כולל קידוח בטון

בין הצוותים בחברה יש הערכה רבה לביצוע מקצועי. מידי פעם הם מחליפים ביניהם תמונה או שניים ובגאווה לגבי הדיוק של כל משימה. אנו מציגים כאן חלק  של התמונות בניסור קידוח חציבה או הריסת מבנים מבטון. כבר ביצענו עבודות שונות בכל רחבי ישראל. בבתי חולים, בבסיסים צבאיים, אולמות תעשיה, קניונים גדולים, גשרים ובניינים רבי קומות. המשותף לכל הפרוייקטים זה הבניה בבטון. להלן מדגם קטן בגלריה של צילומים כולל שיטות שונות של קידוח בטון עם מקדחים גדולים ומיוחדים.

תמונות ניסור בטון

ישנם לא מעט פרוייקטים בענף הבניה הקשורים לעבודות בטון. לא מעט מהדרישות של העבודה הם הסרת חלקי בטון וגם קידוח בטון. אנו כחברה בענף צברנו מיומנות, ניסיון וידע טכני רב בתחום ניסור בטון כולל פינוי. העובדים מבצעים פרוייקטים בכל רחבי הארץ. עבודה של הריסה או חיתוך בטון עבור לקוחות גדולים וחברות גדולות. בטון זהו חומר בניה מועדף על כל קבלני הבניה בארץ. בעיקר משום החוזק והעמידות של הבטון לאורך שנים יש לו שימוש רב. אמנם יציקת בטון לאחר שהתקררה מספיק היא חזקה ופריכה, כלומר שבירה. אבל אל תטעו היא תחזיק מעמד שנים רבות. אם כמובן היציקת התערובת לתבנית נעשתה לפי התקן. בכל יציקת בטון שמיועדת לתמיכה, חוזק ועמידות מוסיפים ברזלים. מוטות ברזל או רשתות ברזל מיוחדות. הם מוסיפות לבטון חוזק וגם אלסטיות כך שתקרה עם שילוב ברזל לא תשקע לאחר הצינון.

הבטון בשילוב הברזל הופך לחומר המתאים לשלד בטון גם עבור קורות תמיכה או עמודי בטון שמחזיקים את המבנה. דוגמה נוספת לשימוש בבטון  חגורות בטון לתמיכה בתקרות בטון יצוק. בוילות ובתי קרקע קשתות בטון כתומכי כניסה לחניון או ישירות למרתף. את הבטון יוצקים מחול, מלט, חצץ ומים אמנם חזק ועמיד אבל לא בפני יהלום. ברשותנו כלי עבודה לחיתוך וניסור כל סוג בטון קיים. בטון עבה, בטון רחב, בטון דרוך או בטון מזויין בברזל ותומכות. ניסור בטון ביהלום הוא גם מדוייק יותר מאשר חציבה בבטון ( כל עוד הבטון לא הוסר מהמבנה). כלומר לפני פירוק הבטון יש מקרים שהחציבה היא האפשרות היחידה.

ניסור בטון

ניסור מדרגות בטון

ניסור בטון בגג

חייג 0508822648