ניסור קיר בטון למעבר

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור קיר בטון למעבר

ניסור קיר בטון למעבר

 

ניסור קיר בטון רחב למעבר

כל  עבודה של ניסור בטון בדומה לכל חיתוך של בטון עם המסור, ניסור קיר בטון יבוצע תמיד לאחר מדידות של הקיר והפתח שאותו הלקוח מבקש מאיתנו. לפעמים הדרישה והתוכנית היא לפתח צר ברוחב של 80 עד 100 סנטימטר אשר יאפשר מעבר של אנשים וגם עגלות תינוקות. קורה גם שישנה בקשה ליצור פתחים רחבים יותר לדלתות כפולות או לכל תריס ודלת אחרת רחבה יחסית. הוחב הפתח הגדול נועד לאפשר מעבר של כמות אנשים גדולה יחסית לדלת רגילה או אפשרות מעבר והעברה של סחורות על גבי עגלות שינוע או אפילו מלגזות ממנעות קטנות.

כיום אנו מגיעים להרבה מבנים אשר הקירות בנויים מבטון די חזק, ולעיתים גם בעובי של מעל 25 סנטימטר. לא תמיד אלו קידות של ממד, אלא רק תוצאה של תכנון מבני נכון לצורך עמידות כל המבנה והחדרים. מכאן שקירות אלו לא נוצרי תסם. היה להם ייעוד לחוזק וקשיחות מלכתחילה. ניתן לנסר קירות בטון – תאורטית – עד לרוחב של מעל 120 סנטימטר, שזה מטר ועשרים סנטימטר. זאת על ידי שימוש בשרשרת יהלום אשר נעה במהירות עצומה  לאורך כל תוואי הניסור ובזכות החיכוך הגדול במהירות גבוהה של שבבי היהלום ( יהלום תעשייתי יש לציין ) היא מנסרת וחותכת את הבטון ביעילות ללא הרס או נזק לשאר המבנה.

בסיום של הניסור נשארו חלקי הקיר פרוסים על הרצפה. בגלל שלא היתה גישה ואפשרות טכנית להגיע עם מנוף עד לאיזור העבודה הבטון רוסק ופורק לחלקים קטנים שאפשר לשאת. את פלטות הבטון שחתכנו ריסקנו בעזרת פטישים חשמליים , קונגו והובלנו אותם בדליי אשפה למיכל האשפה של הבטון.

חייג 0508822648