ניסור עמוד בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור עמוד בטון

ניסור עמוד בטון

ניסור עמודי בטון ביהלום

ניסור עמוד בטון עם מסור יהלום יבוצע אך ורק לאחר מדידה מדוייקת, עיגון ואבטחת העמוד והשלד עם שרשראות מחוברות למנוף תמיכה. אישור של מהנדס בניין הכרחי אם העמוד הוא חלק ממבנה. אם עומד בפני עצמו – יש לדאוג גם לבטיחות העובדים באיזור. עמוד בטון עשוי מבטון מזויין באבני חצץ לחיזוק ושילוב מוטות ברזל לגמישות. עמודי בטון הינם חלק חשוב מאוד לעמידותו וחיזוקו של המבנה, במיוחד אם בונים יותר מקומה אחת. פעילות לא נכונה על ידי אנשים לא מיומנים וללא ציוד וכלי עבודה מתאימים הינם מתכון לאסון. חשוב לבצע ניסור בטון עם מסור יהלום מיוחד אשר חותך יציקת בטון על ידי חיכוך מהיר. אם העמוד רחב מידיי – בוחרים להשתמש בכבל יהלום הנע במהירות עצומה על פני גלגלות ומנסר את העמוד על ידי חיכוך. וואצאפ ניסור בטון

עמודי בטון שאינם תומכים בתקרה או חלק ממבנה אחר, אפשר לנסר ולאפשר נפילה חופשית על פני צמיגים או חומר סופג אחר. הכל נתון להחלטה בהתאם של מנהל פרוייקט בשטח, ניסיונו ומקצועיותו.

 

ניסור עמוד בטון ותמיכה

עמוד גדול ורחב שחותכים עם מסור בטון עגול, צריך לתמוך כלפי מעלה. כי לקראת סיום ניסור העמוד הגדול הוא עלול להפעיל לחץ מסה על פני המסור. משקלו הרב של עמוד בטון גדול – על פני מסור עגול המיועד עבור ניסור ביהלום ייצור חיכוך עד כדי נעילת הסיבוב ואף שבירה ועיקום של המסור. ייתכן אף התפזרות חלקי בטון ומתכת כלפי האיזור הקרוב במהירות עצומה. לכן ראשית את ביצוע ניסור העמודים מבטון – תנו למומחים של ניסור בטון ש ר , אל תתפתו להבטחות ומילים של חובבנים או חברה לא מקצועית בענף. הסיכוי של חובבן חאפר לגרום לפציעה ואף לזנק כספי – הוא קיים ועוד איך. מחיר זול של שיפוצניק לא מקצועי ולא מנוסה – יעלה לכם ביוקר. אם מדובר בעמודי בטון קטנים בגובה גדר – אפשר לנסר עד קטע מסויים – ואז להפילם על מצע רך בדחיפה עם היד נגד כיוון מיקום המסור.

 

חייג 0508822648