ניסור גג בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור גג בטון

ניסור גג בטון

ניסור גגות בטון

ניסור גגות בטון בעת שיפוץ מצריך נקיטת אמצעי בטיחות כגון תומכות, עיגון הגג, ואף חיבור הגג עם שרשראות למנוף גבוה למניעת קריסה. את האישור לחיתוך חלקי גג הבטון מקבלים ממהנדס מבנים מוסמך.  וואצאפ ניסור בטון המדידות והבדיקות שביצע לפני כן – הן הערובה לשמירה על חוזק המבנה, ואי גרימת נזק הנדסי. החיתוך של הגג יתנהל בדרך כלל על ידי ניסור בטון מחלקו העליון, כאשר המסור ממוקם מעל הגג. כך שחדירת להבי המסור עם המשונן עם היהלומים תתבצע מלמעלה. אם אין אפשרות טכנית, ניתן להתחיל לחתוך את הגג על ידי ניסור בטון הפוך – כלומר מלמטה כאשר המסור תלויי.  אם יש צורך להסיר גם קורה או חלק מהקיר שמחובר לגלג – מבצעים זאת בסוף. לאחר התקנת ציוד הניסור והחיתוך מפיעילים את המסור וחותכים מקטעים מקצה אחד של הגג על לקצה השני. ממש כמו פרוסות, והמרחק ביניהם תלויי באורך כל מקטע. את המידות לניסור קובע מפקח העבודה בשטח לאחר כל הבדיקות ותוך התחשבות בניסיונו המקצועי. כמובן שבזמן החיתוך של הבטון נוצר חום רב בגלל החיכוך, ואנו נוהגים לצנן את המסור והבטון עם מים זורמים מצינור. המסור הוא ממתכת איכותי ועמידה לעבודות קשות וגסות. על קצוות המסור יש שבבי יהלומים מתאימים לתנאים קשים של חיכוך בבטון וברזל. תנועה סיבובית מהירה של מסור יהלום חותכת חלקיקי בטון וברזל ( כולל צנרת מים,כבלי חשמל או גז, כבלי תקשורת …) בקו ישר. ההפעלה של המסור היא על ידי שלט רחוק מחווט עם כבלים למנוע המסור. בהזזת הסטיק בידי המנסר המסור מתחיל להסתובב ואף נע לאורך המסילה שאליה הוא מחובר.

גג בטון

בתהליך הבניה יוצקים את גג המבנה או הבית מבטון המכיל גם ברזל וחצץ. הבטון ידוע כחומר בניה מעולה להקמת מבנה חזק ויציב לאורך שנים בעל עמידות טובה מאוד לרעידות אדמה.יציקת בטון הוא תהליך ידטע כנוח לשימוש ועיצוב על ידי הכנת תבנית יציקה מקרשים או תבניות מתאימות. בגלל זה שלד מבנים כיום ברובם הינם מבטון ואף מדרגות, קירות,  מרתפים וחניונים תת קרקעיים בונים מבטון. כל קבלן יציקת בטון או בניה יודע שכדי לבנות גג – צריך להכין תבנית. באתר העבודה העובדים שברובם קרויים “תפסנים” משתמשים לרוב בלוחות עץ להכנת תבנית ליציקת הגג. הם מחברים את הקרשים עם מסמרים וחוטי קשירה מברזל. לרוב מתחת לתבנית הקרשים מקבעים כלונסאות ופיגומים לתמוך היציקה של הבטון. עיסת הבטון מאוד כבדה מבחינת משקל סגולי – ותומכות לא חזקות עלולות להתמוטט ולגרום לתערובת הבטון ליפול למטה ולהשפך לכל עבר. בתוך תבנית היציקה מתקינים גם ברזל לחיזוק לרוב במידות של 8 ממ ומלעה עד 35 ממ ויותר. נוהגים גם להניח תשתית של צנרת מים, קווי חשמל בתוך צינורות מתאימים וכדומה לפני היציקה.

ניסור גג בטון לצרכים שונים

לא תמיד אנו מסירים את כל הגג, לפעמים רק חלק מהגג או רק צוהר. הצורך לנסר גגות לבקשת לקוחות הוא מגוון. יש אשר מעונינים לנסר צוהר בגג בטון למעלית. אלו בדרך כלל ריבועים באורך ורוחב של כמה מטרים. אחרים מעוניינים לנסר גג בטון כדי להתקין מדרגות מעבר בין הקומות. גם לא פעם ניסרנו צוהר בגג בטון ממש עבה בעומק של 60 סנטימטר על ידי ניסור בטון בכבל יהלום. יש אפשרות לחתוך גג בטון רק בחלקו, כמו שהיה לנו בבית קרקע פרטי, כי הלקוח רצה להגדיל את חלל הסלון על חשבון מסדרון מאוד רחב מעליו.

חייג 0508822648