ניסור בטון להרחבת מטבח

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון להרחבת מטבח

ניסור בטון במטבח

ניסור בטון במטבח

שירות מקצועי של ניסור בטון במטבח בבית פרטי לצרכי הרחבה על חשבון מרפסת לא בשימוש. ניסור בטון ביהלום עבור לקוחות בכל הארץ. בעלי דירות רבות מכל רחבי הארץ נוטלים מעט יוזמה לצרכי עיצוב דירתם החדשה, ולעיתים הישנה. לא מזמן היה לנו פרוייקט של ניסור בטון באשקלון שגם דרש מיומנות ודיוק בעת הניסור ביהלום. רבות מהדירות שניבנו על ידי קבלנים מקצים מרפסת או חלק מהדירה עבור מתלה כביסה. אך ביימנו כבר מזמן נפוצו להם מייבשי הכביסה החסכוניים. ולכן רבים כבר אינם משתמשים בה. אם היא צמודה לאיזה חדר או מטבח, אז אפשר להסיר את הקיר בינה למטבח ובכך לקבל מטבח גדול יותר. העיניין המרכזי בעבודה כזו – זה לא הניסור והחיתוך, אלא האופן בו נפנה את קוביית הבטון שהסרנו. אם הדירה ממוקמת בקומה 8, אז סביר להניח שנשתמש במנוף הרמה. אם היא בקומת קרקע לעיתים – ולא תמיד – אנו מנסרים לקוביות קטנטנות ומוליכים את הבטון בציוד מיני הרמה החוצה. הכל תלוי בתנאי העבודה, מיקום, צורת הבטון והקיר, אופן הגישה ועוד…

 

ניסור בטון במטבח ואחריות לקוח

קחו בחשבון כי במקומות כאלו לרוב יהיה צורך לוודא ולבדוק איזה תשתיות של צנרת וחשמל יישנם בקיר. לדוגמה : קווי חשמל, צנרת מים, צנרת גז ועוד. – אף חברת ניסור וקידוח בטון לא לוקחת אחריות על חיתוך צנרת ותשתיות שהיו בתוך הקיר שצריך לנסר או בתוואי וקווי הניסור שביקש הלקוח.

כל האחריות למקרה של חיתוך של הנל – תמיד באחריות הלקוח. הוא מן הסתם ייצטרך להתקין מחדש צנרת גז חשמל או מים אם היא החתכה. לכן עדיף ללקוח לדאוג מראש לבעלי מקצוע לתיקון ולהחלפה בסיום הניסור. בכל מקרה כצעד מונע אנו נבקש מהלקוח לפני התחלת הניסור של קיר הבטון לנתק כל חשמל בבית, לנתק ברז גז ראשי אל הבית, ולנתק ולסגור גם ברז מים ראשי לאחר גם שרוקנן את המים כשהברזים היו פתוחים.

 

חייג 0508822648