ניסור בטון במסור יהלום

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון במסור יהלום

ניסור בטון במסור יהלום

ניסור בטון במסורי יהלום

חברת ש ר ניסור בטון וקידוח מומחים לכל פרוייקט של ניסור בטון במסור יהלום. מסורי יהלום חדשים, ציוד משוכלל ועובדים מומחים בענף ניסור וקידוח בטון. וואצאפ ניסור בטון

לכל עבודת בטון והריסת מבנה  – אנו מספקים פתרון מקצועי. המומחיות שלנו זה ניסור בטון. בין אם אנו משתמשים במסור יהלום או במקדחי יהלום – את הבטון הקשיח אנו נחתוך וניקדח לבקשתכם. רק תהיו מוכנים עם תוכניות או שירטוט מדוייק לגבי המטרה שאתם דורשים. ניסור וחיתוך בטון ביהלום או קדיחה בקוטר מעל הממוצע בבטון חזק ועמיד.

יכולת ההגעה שלנו לכל נקודה בארץ עם כל העובדים, הציוד וכלי העבודה – הוא הייתרון שלך לביצוע מקצועי ומהיר – במינימום של לכלוך. גם את הרעש אנו יודעים להפחית – יחסית לרעש של עבודת הריסה או שבירת בטון עם כלי חציבה. מסור היהלום הוא תולדה של צורך מקצועי בקרב חברות הריסה ופינוי מבנים או כבישים.  הוא התפתח על ידי חברות לציוד הנדסי וכלי עבודה ברחבי העולם. ישנם חידושים באופן קבוע של מסור היהלום בין אם זה ברמת הדיוק, ברמת הבטיחות והמיגון של המסור, או ברמת הקטנת הרעשים והלכלוך. כיום גם עומלים בארצות הברית על פיתוח מסור אשר יהיה עמיד יותר לשחיקה של עבודה בתנאים קשים וקשוחים של הריסת מבנים או כבישים ומסלולי המראה של מטוסים.

סוגי מסורי יהלום

ישנם 2 סוגים עיקריים והרבה וריאציות של מסורים אלו. האחד זה כבל פלדה שעליו יש יהלומים והשני זה אותו מסור עגול סימטרי ועל שיניו ישנם יהלומים מיוחדים לחיתוך הבטון. העיקרון שלהם הוא חיכוך במהירות גבוהה בבטון שגורם להתפוררות חלקיקי בטון מיזעריים בגודל של גרגרי חול ואף פחות מכך. הניסור והחיתוך מתקדם בקצב איטי כדי למנוע אסונות של  עיוות המסור או שבירה או קריעת כבל היהלום. לכל סוג בטון אנו בוחרים את המסור המתאים – יחד עם התחשבות בדיוק ובבטיחות. צריך לקחת בחשבון שמסורי יהלום אלו מאוד ייקרים, מצריכים תחזוקה וטיפול שוטף לא זול. אנו בעלי ציוד וכלי עבודה הכי מתקדמים וחדשים בארץ. כל זה מבטיח לך הלקוח שירות של מומחים וראש שקט מדאגות.

חייג 0508822648