ניסור בטון בוילה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בוילה

ניסור בטון בוילה

ניסור בטון בוילה ( ניסור בבית פרטי)

עבודה שכיחה של ניסור בטון בוילה וחיתוך קורות מבטונות וקירות בטון עם מסורי יהלום עגולים בקטרים גדולים, מותאמים לרוחב הקירות והתנאים באתר. וואצאפ ניסור בטון בכל משימה שאנו מתכוונים לבצע, ישנה חשיבות לעבוד לפי הנחיות מדוייקות הנדסיות של הלקוח או מישהו מטעמו. כמובן שנציג חייב להיות מומחה ומאושר בפרוייקטים של פירוק מבנים או פירוק חלקי. ההקפדה על הדיוק והוספת מרווח ביטחון בכל חיתוך של הבטון על ידי ניסור בטון הוא הכרחי. המסור ומתקני התמיכה חייבים להיות ממוקמים במדוייק לפי דרושות. כך גם הקפדה על כללי בטיחות וגיהות בכל אתר הפעילות.

רוב הפעילות הייתה כבדי לייצר מרחב פתוח בחלקו של בית המגורים. כדי לחתוך את קירות הבטון, צריך להפעיל ציוד וכלי עבודה מיוחדים. המסור אמור להיות באיכות גבוהה, וכך גם מצבו מבחינת דיוק. מסור בטון מעוות עוד עלול להשבר בעת החיתוך של הבטון ולסכן בעיקר עובדים ואנשי פיקוח שנמצאים לידו.

בטון וברזל

כידוע בטון הוא חלק בלתי נפרד מחלקי כל בניין בן ימינו. בית, אולם,מחסן גדול, בניין משרדים או מרתף ואף חניון תת קרקעי. הבטון עשוי לרוב מתערובת של מלט חצץ וחול. לעיתים נוהגים להוסיף לו חומרים אחרים לקבלת תכונות נוספות כגון חוזק או פריכות או גמישות. גם בעת יציקת בטון, מוסיפים בתוך התבנית ברזלים או מוטות ברזל לחיזוק והוספת אפשרות של גמישות. הגמישות מאפשרת לבניין בין 30 קומות את התנועה וההתנדנדות לצדדים מבלי להשבר ולהסדק בצורה מסוכנת. רוחות בגובה רב יכולות לנדנד ביניין גורד שחקים לצדדים כד כדי מטר לכל צד. תלויי בגובה הבניין ועוצמת הרוח. הבטון משמש עשרות שנים גם בתמיכה של מבנים ואף בבניית חדרי ביטחון מוגני פצצות כגון ממד. הבטון עמיד לאורך שנים – יחסית ללבנים או בלוק בניה סטנדרטי או לאיטונג. בטון משמש גם כמשט יציקה במסלולי המראה של מטוסים. כמובן שזהו בטון בעל חוזק ומאפיינים אחרים מאשר השימוש בבניה.

חייג 0508822648