ניסור בטון בגובה

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בגובה

ניסור בטון בגובה

ניסור בטון בגובה

כדי לבצע ניסור בטון בגובה רב יש לשים דגש על בטיחות העובדים והכלים. הניסור ייתבצע עם אותם כלים וציוד מיוחד שיש להרים אל איזור העבודה עם המנוף. חשוב לעגן בשרשראות ורצועות מיוחדות את העובדים והציוד. את הבטון שמייעדים להסרה תומכים עם שרשראות למנוף. ובסיום מורידים אותו כלפי מטה אל האשפה לאחר הרחקת כולם מהאיזור. חיתוך בטון על ידי מסור בטון מיוחד בגבהים של עשרות מטר מורכבת יותר ומבוצעת בזהירות בגלל הגובה. כל יציקת בטון אם זה מרפסת בטון או מעקה בטון, בטון שמשמש כמחיצה או יציקת בטון במבנה רב קומות – ניתן לנסר.
חברת ש.ר ניסור בטון שונה במקצועיות ובבטיחות משיפוצניקים שיש באמתחתם מסור לחיתוך בטון. מטעם היותנו מובילים בענף, אנו שונים מבחינת מקצועיות בנושא ניסור בטון בגבהים שונים, כולל הפן הבטיחותי ונבדלים מהרבה “קבלני בניה” ושיפוצניקים אשר מציעים בין השאר גם שרות לחיתוך בטון. הצוותים שלנו פרוסים ברחבי הארץ ואנו יכולים להגיע לכל איזור ומבנה לביצוע ניסור בטון , קידוח ופינויי חלקי הבטון. העובדים בחברה מיומנים וומקצועיים בכל הקשור לפעילות ניסור בטון בגבהים שונים. כולם מודעים לנושא הבטיחות הכולל נקיטת מספר צעדים ופעילויות לשמירה על בטיחות ובטחון המנסרים ושאר העובדים בסביבה.

ניסור בטון – בטיחות וגובה

אחת הפעולות החשובות בעבודה בתנאי גובה מעל 2 מטר הינה שימוש ברתמת בטיחות. ישנם סוגים רבים של רתמות כולל מספר נקודות עיגון, סוגי מחברים שונים וכבל עמיד למאסות מאוד גבוהות כולל מקדם בטיחות של משיכה או היתלות ומתיחה.
שאר הציוד הינו הכרח תמידי ובשימוש יומי קבוע במשך כל העבודה כגון : משקפי מגן,קסדות, כפפות וכדומה. ההקפדה על שימוש בציוד בטיחות אינו מספקי ובחברת ש.ר. ניסור בטון בעמ קיימות הנחיות קבועות שמשוננות באופן תדיר. נקיטת משנה בטיחות בעת ניסור בטון במיוחד בגבהים, תוך הקפדה ושמירה על סביבת עבודה ללא ציוד מיותר שעלול להיות מכשול לפעילות השוטפת.
בעת הגעה לשטח העבודה אנו מבצעים סקירה מקדמית, בוחנים את דרישות הלקוח לניסור וחיתוך הבטון, מוודאים אפשרויות טכניות של שימוש בציוד הניסור וגם באפשרויות הפינוי – לרוב פינוי בטון מגבהים מבוצע עם מנוף גדול. הפינוי תמיד למכולה יעודית לאשפת בטון עמידה לשחיקה ומאסיבית מספיק לשאת את העומסים הכבדים של הבטון. הנפת ציוד ניסור בטון מבוצעת עם אותו המנוף. לאחר המדידות והתקנת המסור במקומו כולל צינור הצינון בעזרת מים אנו מתחילים לנסר את המשטחים שקובעו בשרשראות חזקות ולעיתים בעמודי תמך מתחתם.
הכל בהתאם למצב והתנאים בשטח הניסור. ישנם פרוייקטים שמבוצעים גם במבני מגורים או אולמות גדולים באיזור מגורים. הייתרון של הניסור על פני חציבה והריסה ברור לכל. גם מבחינת הרעש הלכלוך והאסטטיקה. מהירות הביצוע לעומת חציבה גם בעלת משמעות. אחת המטרות של הלקוח הינה גם מניעת הפרעה לחיי היום יום באיזור הפעילות. גם אם מדובר במבנה בעל 3 קומות או או בעל 12 קומות אנו מסוגלים לתת מענה ופתרון מקצועי לכל פעולת ניסור בטון, יחד עם פינוי הפסולת בצורה מסודרת ובטיחותית.

חייג 0508822648