ניסור בטון בבית

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

ניסור בטון בבית

ניסור בטון בבית פרטי
ניסור בטון בבית פרטי

ניסור בטון בבית פרטי. שרות לאנשים פרטיים בעת שיפוץ ביתם. ניסור וקידוח מקצועי.

גם אנשים פרטיים אתר מבצעים שיפוץ בבית מזמינים אותנו לפרוייקטים שונים בתחום בטון : קדיחה או חיתוך וניסור. גם לפעמים מהות הפניה היא לפתיחת חלון בקיר של ממד.

ניסור בבית קרקע פרטי

קורה גם שהגענו לבית בכדי לבצע כמה קידוחים בבטון להעברת ארובה של קמין. הפניות מאנשים לעבודה בבית פרטי שלהם, או מטעם קבלן השיפוץ הן מגוונות. בית פרטי הינו הישג עבור הרבה מהזוגות הצעירים. לא כולם יכלו לרכוש  נכס מושלם בתחילת הדרך. ולכן מבצעים היום שיפוץ או הרחבה על ידי הסרת קיר קיים. ישנם בתים שבתחתיתם קיים מרתף. והבעלים החליט שהוא רוצה ליצור חלל למעבר מחדר העבודה למרתף. במקום להקיף את הסלון מחוץ לדירת הקרקע, ואז להכנס מבעד לדלת ברזל כבדה. אנו פתחנו ברצפת חדר העבודה צוהר מספיק רחב עבור מדרגות. פינינו את גוש הבטון החוצה בעגלת אשפה וקיבלנו מבעלי הוילה בקבוק יין איכותי לאות תודה.

רצפת בטון בבית

ברוב הבתים הקיימים הרצפה נוצקה מבטון כבסיס למבנה יחד עם העמודים שייצקו באדמה. ניסור בטון בבית פרטי שונה מאחד לשני וכל מקרה לגופו. אמנם ישנם דירות מגורים שהתקרה היא מסוג רביץ, אך היום כבר לא בונים כך. קיימת שיטת יציקת תקרת צלעות דבר שכיח שניתקלנו בו הוא פריכותו של בטון בבתי קרקע. אנו חושבים שהדבר נובע מלחות של האדמה. כניראה שאחרי לא מעט שנים הבטון  סופג וסופח כמות מזערית של לחות וזה גורם לו להיות בצקי. דבר זה באופן לא מפתיע מקשה על הניסור. הדבר נובע מעצם החיכוך של צידי המסור העגול בבטון הלח שנצמד אליו כאילו יוצר וואקום.

פינוי בטון מהבית

אמנם נוטים לחשוב שקל יותר לנסר ולקדוח בבטון בתוך בית פרטי. אבל לא כך הדבר כי צריך לנקוט במשנ זהירות בגלל הצפיפות. לעיתים אין אפשרות גם להכניס חלק מהציוד לתוך החלל הקטן. והאפשרות היא להשתמש בציוד קצה למקומות צרים. הבעיה היותר גדולה זה הפינוי של חלקי הבטון שניסרנו עם המסור. או שפתח הדלת צר לגוש, או שישנם מגרגות ואין אפשרות להכניס פנימה עגלת משא קטנה. וזה במקרה של בית קרקע. תארו לעצמכם לפנות גוש בטון מתוך ממד בדירה בבניין גבוה. המעלית לא תעמוד בעומס.

חייג 0508822648