מנהל ניסור בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

מנהל ניסור בטון

שי רודמן - מנהל חברת ניסור בטון
מנהל ש.ר. ניסור בטון וקידוח מקצועי שי רודמן. מנחה ומסביר דברים בסיסיים שכל לקוח אמור לבדוק ולדעת לפני הזמנת שירות ניסור וקידוח בטון.

הזמנת ניסור בטון

כשאדם פרטי מזמין ניסור בטון בביתו יש כמה דברים שהוא חייב לדעת.רוב האנשים הפרטיים מזמינים קבלן ניסור מהאינטרנט או מכל פרסום אחר עליהם לדעת שפרסום לא תמיד מבטיח איכות ויש דברים שהוא חייב לדרוש לפני סגירה עם קבלן ניסור. בתחילה עליו לדרוש שבעל החברה או נציג מטעמו יגיע לראות את העבודה ולא כמו שהרבה עושים וסוגרים בטלפון .
כמו כן חייב המזמין לבדוק ותק וניסיון ושחברת הניסור ביצעה עבודות דומות בעבר.הסיבה היא שעבודת ניסור היא מסוכנת ועם ציוד מסוכן שלא כמו צבע אינסטלציה ועבודות מסוג זה טעות בניסור עקב חוסר ידע עלולה לגרום נזק גדול למבנה או נזק לנפש.בנוסף אם יש אישור מהנדס לניסור קירות או רצפות בטון והמנסר לא שואל על אישור זה צריכה להידלק נורה אדומה מכיוון שזה מראה על חוסר ידע וחוסר אחריות.דבר נוסף חייבים לדרוש מקבלן הניסור אישור ביטוח בתוקף מכיוון שהרבה קבלני ניסור עובדים ללא ביטוחים ואם יקרה יקרה נזק אז לא יהיה כיסוי ביטוחי.

רוב האנשים הפרטיים בניגוד לקבלנים לא מכירים את ציד הניסור אז שתדעו עבודת ניסור חייבת להתבצע ע”י מכונת ניסור יהלום ולא ע”י כלי ידני או קונגו שגורם לזעזוע למבנה. לאחר שבדקתם כל מה שכתבתי לכם וסגרתם עם חברת ניסור בטון  תדרשו הזמנת עבודה מסודרת לסיכום הדברים.

אני מקווה שעזרתי לכם ולו במעט בבחירת קבלן ניסור מכאן שיהיה לכם בהצלחה ושיפוץ נעים.
שי רודרמן מנהל – ש.ר ניסור בטון וקידוח בע”מ מעל 28 שנים ברציפות.

ביצוע ניסור בטון בכבל

ניסור בטון בכבל יהלום ביצוע ודרישות הניסור בכבל יהלום נותן מענה לכל קירות או רצפות בטון בעוביים שמסור יהלום לא מתאים לכך.

מנהל ש.ר. ניסור בטון וקידוח מקצועי שי רודמן

ש.ר. חברת ניסור בטון וקידוח מקצועי בבטון, פועלת למעלה משני עשורים והיא אחת הראשונות בתחום ניסור בטון. בחברה צוותים מנוסים, עובדים שעוברים הכשרות וקורסי השתלמות, תוך שימוש בציוד חדיש ומיוחד

חייג 0508822648