חברת ניסור בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

חברת ש.ר. ניסור בטון וקידוח

המקצועיות, הניסיון והציוד המתקדם. בשילוב צוותים מיומנים בכל הארץ.

חייגו בלחיצה :
050882264

חברת ניסור בטון ש.ר.

חברת ניסור בטון ש.ר. המובילה בישראל. וותיקה ובעלת מוניטין  שניצבר לאורך מעל 25 שנות פעילות בפרוייקטים שונים.

מקצועיות וניסיון

חברת ניסור בטון בעלת מקצועיות גבוהה, מיומנות וניסיון רב שנים לביצוע כל פרוייקט מול חברות גדולות ולקוחות פרטיים.

צוותים בכל הארץ

חברת ניסור בטון עם מספר צוותים ניידים בכל הארץ. עובדים אשר עוברים הכשרות והדרכות באופן תמידי.

חברת ניסור בטון וקידוח ש ר פועלת בענף מעל 27 שנים. לא במקרה כל ענף הניסור והריסת המבנים מכיר את החברה ואף חלקם התחילו אצלנו כעובדים מן המניין. במהלך כל השנים המוניטין וההכרה שצברנו בתחום ניסור בטון עם מסורי יהלום הולך לפנינו. לאורך תקופת הפעילות ביצענו סוגים שונים של פרוייקטים בתחום ניסור בטון קידוח בבטון, כולל הריסת מבנים באופן מקצועי ללא נזק למבנה קיים. הצוותים מיומנים וכל העובדים המועסקים בחברה מנוסים גם בפן הטכני וגם בתודעת השירות הגבוהה. מומחים בביצוע כל פעולת ניסור בטון גדולה וקטנה תוך שימת דגש על הבטיחות, בבניין מגורים רב קומות או בבית מגורים פרטי.

ניסור בטון וקידוח בבטון ש.ר. :
חברה מקצועית מובילה ופורצת דרך. אנו מומחים בעבודות ניסור בטון עם מסורי חיתוך בטון ביהלום על כל סוגיו כולל קידוח בטון בקטרים גדולים. כל פרוייקט מבוצע במדוייק תוך שימת דגש לביצוע פעילות משולבת של צוותי העבודה. המנסרים בחברת ש ר ניסור בטון בעלי ניסיון וידע נרחב בצורות בניה שונות ומתן פתרונות קידוח או חיתוך וניסור. כל קבוצה עם יכולות וכלים מיוחדים ליישום כל מטלה ופרוייקט גדול וקטן כאחד.
כלי הניסור והקידוחים המורכבים אשר באמתחתנו הינם תולדה של התפתחות הטכנולוגיה ותוספת של מסורים לניסור מסוגים שונים עבור הדרישה בעת שיפוצים לחיתוך בטון והסרת מחיצות בטון באולמות או קידוח בבטון לצרכים שונים כמו הרכבת ארובת קמין חימום לפליטת עשן הבעירה אשר חודרת דרך תקרת גג הבטון ומתנשאת אל מעבר לגג. ניסור כבישים עבור הנחת תשתיות תקשורת צינורות הובלת מים ושפכים, פילוס דרכים והרחבה של נתיבי תחבורה.
חברת ניסור כולל קידוח של בטון מזויין או כביש מבני ציבור ודירות פרטיות מציעה שלל שירותים עבור מגוון לקוחות : פרטיים ציבוריים או קבלנים ורשויות מקומיות.ככלל כולם נחשבים לאנשי מקצוע טובים הבקיאים במלאכתם. מנהלי חברת ניסור וקידוח בטון ש.ר. נושאים באמתחתם ניסיון לא מועט של מעל 20 שנים, עם השכלה ורקע בתחום הנדסת הבניה וידועים ומוכרים כבעלי מוניטין מיקצועי אשר בין לקוחותיהם נמנים עסקים רבים והמון לקוחות מרוצים. אנו בין החברות היחידות אשר מעניקות לכל לקוח ביטוח עבור השירות המקצועי הכולל ניסור וקידוח, פינוי החלקים המנוסרים או שאריות של קידוח הבטון בין אם נדרש שימוש במנוף או בכלי הובלה ובכללם משאיות קונטיינרים ועגלות פסולת בניין.

התמחויות החברה
• ניסור בטון בכל עובי
• קידוח בבטון בכל קוטר ובכל עובי של בטון
• הריסת מבנים

חברת ניסור בטון ש ר בע”מ משמשת כקבלן הבית של החברות הבאות: אדה ושמוליק מירמן בע”מ, אורתם סהר בע”מ, רום גבס בע”מ, שחר ידגר בע”מ, אבן הבונים בניה ופיתוח בע”מ, מוריס אגבבה בע”מ, סקלטון הנדסה בע”מ, דן מחזור בע”מ וע.נ רוזנברג בע”מ. בנוסף, החברה משרתת מדי יום לקוחות פרטיים רבים במגוון עבודות מקצועיות. נשמח לצרף גם אתכם ללקוחותינו המרוצים.

אנו עדים בתקופה האחרונה לתופעה נפוצה אשר גוררת עימה נזקים עבור לקוחות אשר הימרו על חברות חדשות לא מוכרות ובחרו – מחוסר ידיעה – לפנות אל חברות ניסור וקידוח בבטון שצצו כמו פטריות אחרי הגשם ורמת המיקצועיות שלהם ירודה עד כדי כך שאיכות חיתוך הבטון והתוצאות שנובעות מכך רחוקות מלהשביע רצון ובמקרים לא מעטים נגרמו כשלים ונזק בלתי הפיך למבנה.
המלצתנו לשמור מרחק מכל דיכפין אשר השיג ורכש כלי ניסור וקידוח בטון כזה או אחר ומציע שירות במחיר זול מידי עד כדי כך שזה מעורר חשד גם בקרב מי שאינו בקיא וחסר ידע בסיסי בבנייה. יש לוודא כי לחברה יש גם ביטוח למקרה של נזקים למבנה או רכוש, לעובדי הניסור לדיירי הבית וגם לאנשים עוברים ושבים שעלולים להקלע למקום. ברור מאליו שבאחריותכם גם להרחיק אנשים או בעלי חיים שלכם ושל שכנים ממקום העבודה בגלל הסכנות המובנות.
לפני שבוחרים חברה אחת מני רבות בקשו מנציגם מעט מידע וכדאי שיהיה אמין ומבוסס על העסק והעובדים, דרשו פרטי התקשרות של כמה לקוחות אשר זכו לשירות הניסור או הקידוח ואין להרגיש שום בושה או מבוכה בעת פנייה אליהם לברור האם הם מרוצים מהחברה מהשרות ומהמקצועיות.
לפני ניסור וקידוח בטון מומלץ להתייעץ עם קבלן בניה או עדיף עם מפקח בניה / קונסטרוקטור שהינו מהנדס בניה מדופלם בעל ניסיון. .
אחד ממנהלי החברה טל, הינו מפקח בניה מוביל בישראל, הנדסאי בניין בהשכלתו אשר בוחן בייתר קפדנות כל פרוייקט לפני התחלתו עורך מדידות ובדיקות נוספות ורק לאחר מכן מאשר את הביצוע. במקביל המנהל הנוסף שי, בעל ניסיון רב בכל נושא ניסור וקידוחי בטון של מעל 20 שנים אשר מכיר את כל סוגי הכלים והציוד מאז שהחלו ברחבי העולם להשתמש בהם, ומתאים בשטח את המסור המתאים לפעולת חיתוך הבטון בהתאם לנתונים ההנדסיים ואילוצים טכניים.

ניסור בטון

חייג 0508822648