הריסת מבנה בניסור

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

הריסת מבנה בניסור

הריסת מבנה בניסור בטון
הריסת מבנה בניסור בטון

הריסת מבנה בניסור בטון. שימוש במסורים מיוחדים לביקוע בטון

הריסת מבנה קיים על ידי ניסור בטון במיקומים שקבע מהנדס מומחה. בתום חיתוך בטון מבוצע ביקוע בין חלקים ולאחר מכן בסוף פירוק מבנה עד להריסתו.

החיתוך הקדיחה והניסור של הבטון מיועד לשינויים פנימיים וחיצוניים לצרכי שיפוץ שונים. לעיתים לפני הריסת מבנים אנו מגיעים לעבודות של ניסור וחיתוך בטון מדוייקות בנקודות שונות של מבנה המיועד להריסה. זאת כאשר צריך להפריד חלק ממבנה ולפרק רק אותו.

ביקוע מבנה והריסה

בתום שלב ניסור בטון עוברים לשלב של הביקוע בין 2 חלקים. תמיד פעולה זו תאושר על ידי מפקח מומחה או מהנדס אחראי שמנהל את הביצוע. בתום הביקוע של חלקי המבנה מתחילים בעצם בתהליך של שבירת הקירות ופינויי כל הפסולת של המבנה המפורק. כל הפעולות מבוצעות בהתאם לאישורים שהופקו וניתקבלו מבעוד מועד ותוך הצמדות להוראות הבטיחות. בנוסף רק לאחר ווידוא קפדני שההריסה והפינוי לא יפגעו בסביבה הקרובה או בעובדים ושאר נוכחים במקום.

מחיר הריסת מבנים

קביעת המחיר עבור ההריסה הוא לרוב נגזרת של הפרוייקט עצמו אינדיוידואלית, בהתאם לדרישות הביצוע ונפח הפעילות כולל השקעה של משאבי מיכון וכח אדם מיומן נדרש. בתוך כל החישוב של עלות הריסת מבנה – ישנו גם גורם של דרישות ועיכובים טכניים שמשפיעים על משך ביצוע העבודה בשטח ומחוצה לו. כמו כן לוקחים בחשבון את עלות פינוי הפסולת – שהיא לא מעטה. שהרי הריסת בית ממוצע יוצרת הרבה מאוד חלקי בטון קירות ושאר פסולת שצריך לפנות מהמקום. ההיסה לרוב היא עד ליסודות ולא משאירים כלום במקום – רק שטח ישר כאילו הבית או המבנה לא היה קיים קודם. לא קירות ולא סככת חניה או מחסן אבן או עץ וכדומה. לבסוף קובעים את המחיר לפי שטח שיש להרוס.

מחיר הריסת מבנה זול

לא תמיד המחיר להריסה ופירוק המבנה כמחיר בזול מומלץ עבור הלקוח. העלוות הן קיימות וניסיון לקיצוץ בהם – רק יהיה גורם מכריע בנזק שעלול לקרות. והוא יקרה אם מצאתם קבלן חאפר, לא רשום ולא מקצועי ובמיוחד לא מיומן בתחום. אין כל בעיה בכלל להגיע למבנה עם דחפור ענק – ולהתחיל להשמיד אותו…אבל עלות הנזק ללקוח התמים יהיה פי כמה  עבור הריסת מבנים במחיר זול שקיבל מחאפר מזדמן. כאשר על הכף מונח סיכון של גרימת נזק בעלות של מיליוני שח לעיתים, לא מומלץ להתפתות למחיר זול. לקבלת הצעת מחיר ובחינה של מומחה בעל ניסיון של למעלה מ 25 שנים בתחום ניסור והריסת מבנים פנו אלינו. הבדיקה, הבחינה והצעת המחיר- ללא תשלום כלל

One Response

  1. […] מבנים הם אינם דומים והדרישות לביצוע שונות. פרוייקט של הריסת מבנה יכול להתארך לכמה ימים ואף שבועות – תלוי בתנאי השטח […]

Comments are closed.

חייג 0508822648