הזמנת ניסור בטון

ניסור בטון - קידוח בטון מקצועי.

הזמנת נציג לניסור בטון

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר – והזמנת נציג מומחה אל מיקום העבודה. אל תתפתו להצעה שנראית זולה מידיי. חישוב עלויות אמור לכלול עוד כמה מרכיבים כמו ציוד, גישה, כלי עזר הנדסיים וכדומה. כל פרוייקט יתומחר לפי עלות שונה – כי אינם זהים כלל. ההגעה ומתן מחיר ניסור בטון ללא תשלום וללא התחייבות.

מה אנו מנסרים ?

כל סוג של בטון: קירות, רצפות בטון, גגות, ממד ( מרחב מוגן דירתי) ביתי או מקלטים. עוד אלמנטים כמו חומות וגדרות, שלד בטון, עמודים, פרגולות בטון – בקיצור כל בטון.

פנו אלינו ישירות בוואצאפ – וואצאפ ניסור בטון

ניתן לפנות אלינו בטלפון  : 0508822648

באיזה איזור עובדים ?

בכל הארץ. יש בחברה צוותים מוכשרים שפזורים לפי איזורים גיאוגרפים בארץ. הם ניידים עם רכב מסחרי המכיל את כל ציוד הניסור והקידוח בבטון שצריך. מסורי יהלום, כלי הרמה ופינוי, כלי עבודה לפירוק כולל חציבת בטון בשטח הפעילות. צוותי העבודה עוברים ריענונים והדרכות תמידיים ויודעים לספק מענה לכל הזמנה. אם זה הזמנת עבודה לחיתוך וקיצוץ בטון או קדיחה בבטון עד לעומקים גדולים. המיקום של הלקוח שמזמין אותנו – אינו מהווה מכשול עבורנו. אנו מגיעים לכל ישוב בכל איזור בארץ.

איך אתם מנסרים ?

לא כל כך פשוט כמו שמספרים קבלני החאפר, או שיפוצניקים מזדמנים. ראשית אנו מקבלים את התכנית או ההנחיות. איתם אנו מבצעים מדידות ובדיקות, מסמנים מיקומים מדוייקים. מתקינים את מסור היהלום במקום יציב ובצורה בטוחה. כלומר את המסילה שעליה המנוע זז. מסור זה משמש כאמור לביצוע ניסור בטון ביהלום בצורה מדוייקת ובקו ישר. דיסק היהלום מסוכן לשימוש על ידי מי שאינו מנוסה ואינו בעל ידע טכני. אל תלכו שולל אחרי חאפרים שקנו מסור משומש בשוק גרוטאות.

 

חייג 0508822648